سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرک های صنعتی اردبیل افزایش یافته است

اردبیل-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از افزایش سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرک‌های صنعتی این استان خبر داد.

محمد اهلی روز سه‌شنبه به خبرنگار ایرنا گفت:سال گذشته ۱۸۸ قرارداد واگذاری زمین با سرمایه‌گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان  منعقد شده  که این آمار یک رکورد برای  صنعتی استان محسوب می‌شود.

وی اظهار کرد: در سال‌های گذشته  ۳۴ هکتار زمین صنعتی به متقاضیان برای سرمایه‌گذاری واگذار شده بود که هم اکنون این آمار به  ۶۷ هکتار افزایش یافته و  میزان کل قراردادهای این شرکت هم با سرمایه‌گذاران به بیش از یک هزار و ۴۷۰ قرارداد واگذاری زمین رسیده است.

اهلی ادامه داد: از میان ۲۰ شهرک و ناحیه صنعتی استان در ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی امکان واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران وجود دارد و عملیات آماده‌سازی زمین برای واگذاری به سرمایه گذاران  در ۲ ناحیه صنعتی دیگر نیز آغاز شده است

وی بابیان اینکه با تلاش مدیران شرکت خدماتی شهرک های صنعتی اردبیل معابر و راه های دسترسی این ۲ شهرک برف‌روبی و بازگشایی شده است، افزود:طی چند روز گذشته شاهد بارش برف شدیدی در استان هستیم که در کنار خیر و برکات این رحمت الهی، برخی مشکلات را در راه های دسترسی شهرک های صنعتی شاهد بودیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل افزود: به محض بارش برف، کمیته بحران در شرکت شهرک های صنعتی تشکیل و اقدامات لازم در جهت بازگشایی معابر آغاز شد.

اهلی با بیان اینکه  برف‌روبی و بازگشایی معابر شهرک های صنعتی برف گیر استان با سرعت بسیار مناسبی به انجام رسید افزود: با بازگشایی راه‌های دسترسی، امکان عبور و مرور وسایل نقلیه و کارگران واحدهای تولیدی در اکثر شهرک های صنعتی میسر شده و چرخ تولید واحدهای صنعتی در حال فعالیت می باشد..

استان اردبیل دارای ۲۰ شهرک و نواحی صنعتی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha