آماده باش ۱۵۰ نیروی شهرداری بروجرد برای وضعیت نارنجی هواشناسی

بروجرد - ایرنا - معاون خدمات شهری شهرداری بروجرد گفت: ۱۵۰ نیروی این مجموعه با توجه به پیش بینی ورود سامانه بارش برف و باران برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر و یخبندان در حالت آماده باش هستند.

منصور میرطاووسی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: نیروهای شهرداری بروجرد در قالب سه تیم با استفاده از ۲۰ دستگاه ادوات و تجهیزات برفروبی در حالت آماده باش هستند.

وی اظهار داشت: یکهزار تن شن و نمک برای برای جلوگیری از یخبندان معابر و خیابانهای سطح شهر بروجرد در نظر گرفته شده است و همه سازمان‌های مرتبط با این شهرداری در صورت وجود هرگونه مشکل در شهر به صورت عملیاتی وارد صحنه می‌شوند.

وی همچنین از شهروندان خواست در روزهای پیش‌رو از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر پرهیز کنند و همکاری لازم را با ماموران شهرداری داشته باشند.

میرطاووسی همچنین از شهروندان بروجردی خواست در صورت بارش برف، از پارک کردن خوردو زیر درختان به دلیل سقوط، شکستن شاخه و تاج درختان خودداری و در برف تکانی درختان مقابل منازل و محل کسب و کار خود همکاری کنند.

بنابر اعلام سازمان هواشناسی، با ورود سامانه بارشی به کشور، استان لرستان در وضعیت نارنجی قرار گرفته و احتمال بارش باران و برف و آبگرفتگی معابر پیش بینی شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha