رییس دپارتمان حقوقی فدراسیون فوتبال: کل هزینه اقامت عزیزی خادم در لیتوانی ۲۲۰۰ یورو بود

تهران- ایرنا- رییس دپارتمان حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: کل هزینه‌های اقامت رییس فدراسیون و اسپانسر هواپیمایی فدراسیون در سفر به کشور لیتوانی مبلغ ۲۲۲۰ یورو بوده است که تمام آن مبلغ توسط امور مالی فدراسیون فوتبال پرداخت شده است.

به گزارش ایرنا، محمد بابازاده درویش، رییس دپارتمان حقوقی فدراسیون فوتبال درباره اظهارات شرکت توسعه بازرگانی برنا اظهار داشت: همانطور که سلیمانی، خزانه‌دار فدراسیون فوتبال در حاشیه آخرین جلسه هیات رییسه فدراسیون به سوالات خبرنگاران پاسخ داد، فدراسیون فوتبال هرگز درخواست مالی و غیرمالی از شرکت آلمانی DHF جهت پرداخت صورتحساب اقامت رییس فدراسیون و اسپانسر هواپیمایی فدراسیون نداشته است. ضمن اینکه فدراسیون فوتبال هیچ‌گونه بدهی یا مراودات مالی با آن شرکت و شرکت توسعه بازرگانی برنا به مدیرعاملی پژمان حکمی نداشته و ندارد.

وی ادامه داد: بر این اساس، به منظور روشن شدن و شفافیت موضوع اعلام می‌شود کل هزینه‌های اقامت رییس فدراسیون و اسپانسر هواپیمایی فدراسیون در سفر به کشور لیتوانی مبلغ ۲۲۲۰ یورو بوده است که تمام آن مبلغ توسط امور مالی فدراسیون فوتبال پرداخت شده و کلیه صورتحسابها و اصول مدارک هزینه‌های انجام شده نیز نزد امور مالی موجود است.

بابازاده درویش افزود: پس از انتشار نامه سراسر کذب مدیرعامل این شرکت در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، شخصا به مدیرعامل آن مراجعه کردم و خواهان ارائه اسناد و مدارک و یا تکذیب آن ادعای سراسر کذب و غیرقانونی توسط او شدم. اما متاسفانه مدیرعامل آن شرکت، به جای اصلاح عملکرد سراسر غیرقانونی، غیراخلاقی و کذب خود، اقدام به مصاحبه با بخش خبری ۲۰:۳۰ سازمان صدا و سیما کرد و با تکرار اقدام مجرمانه و عامدانه خود، خسارات معنوی و حیثیتی جبران ناپذیری را به فدراسیون فوتبال وارد کرد.

وی در پایان گفت: علیرغم عدم تمایل فدراسیون به اقدام قضایی، با توجه به اصرار مدیرعامل آن شرکت بر اظهارات غیرقانونی و خلاف واقع، ناگزیر به اقامه دعوا کیفری علیه مدیرعامل و نیز شخصیت حقوقی آن شرکت نزد دادسرای عمومی و انقلاب تهران شدیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha