هواداران تیم فوتبال نفت آبادان خواستار حمایت مسوولان از این تیم شدند

آبادان - ایرنا - بیش از ۱۰۰ نفر از هواداران تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان روز دوشنبه با تجمع مقابل ساختمان فرمانداری این شهرستان خواستار حمایت مسوولان از این تیم شدند.

به گزارش ایرنا غیبت بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در تمرینات این تیم به دلیل مشکل مالی و دیگر مسایل پیش آمده برای این تیم باعث شد تا جمعی از هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مقابل ساختمان فرمانداری آبادان تجمع کنند.

شاگردان علیرضا منصوریان که با وجود مشکلات مالی و دریافت نشدن طلب خود توانسته‌اند موفقیت نسبی در نتیجه گیری داشته باشند از روز یکشنبه تمرین و مسابقات را تحریم کردند که موجب نگرانی هواداران این تیم شد.

جمعی از هواداران آبادانی این تیم فوتبال با تجمع مقابل ساختمان فرمانداری آبادان رفع مشکلات مالی این تیم را خواستار شدند.

چند نفر از هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به خبرنگار ایرنا گفتند: صدای اعتراض بازیکنان و هواداران تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان را کسی نمی‌شنود در صورتی که اگر تیم های پایتخت با چنین مشکلاتی روبه رو شوند فوری به آن رسیدگی می‌شود.

آنها افزودند: مسوولان از جمله هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه صنعت‌نفت که توانایی تامین بودجه باشگاه را ندارند باید استعفا بدهند.

آنان همچنین بیان کردند: پس از نتایج خوبی که این تیم در هفته‌های اخیر کسب کرده است امروز امیدوار به شکست تیم فوتبال خیبر خرم آباد در جام حذفی و صعود بین هشت تیم بودیم که به واسطه ضعف مدیریتی بازیکنان حاضر به حضور در این مسابقه نشدند.

هواداران تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان افزودند: نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی و مدیران پالایشگاه آبادان تاکنون برای حل مشکل مالی این تیم فقط وعده داده‌اند. تنها دلخوشی مردم آبادان تیم صنعت‌نفت است که به مشکلات آن رسیدگی نمی شود.

یکی از بازیکنان تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان در این باره گفت: تیم فوتبال صنعت‌نفت هر ساله با مشکلات زیادی روبه رو است اما مشکل مالی این تیم امسال بسیار زیاد است و در حالیکه هفته پانزدهم لیگ سپری شده هنوز مبلغی به بازیکنان این تیم پرداخت نشده است.

حسن بیت‌سعید بیان کرد: بازیکنان تیم صنعت نفت با وجود مشکلات، برای شادی مردم آبادان از تمام توان خود استفاده کردند تا در نتیجه گیری عملکرد خوبی داشته باشند ولی مسوولان به هیچ کدام از وعده‌های خود عمل نکردند.

دیگر بازیکن تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: بازیکنان تیم از بی‌توجهی خسته شده‌اند و دیگر انگیزه‌ای برای ادامه کار ندارند چرا که هیچکدام از وعده‌های مسوولان تاکنون اجرایی نشده است.

فرزین گروسیان با بیان اینکه تیم صنعت‌نفت تنها دلخوشی آبادانی‌هاست افزود: ما فقط به خاطر هواداران بازی کردیم ولی تصمیم گرفتیم اگر بعد از بازی با هوادار دریافتی نداشتیم در هیچ تمرین و مسابقاتی شرکت نکنیم.

در حالی که امروز تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی میهمان خیبرخرم آباد بود بازیکنان این تیم حاضر نشدند به خرم آباد سفر کنند و تیم امید این باشگاه برای تقابل با تیم خیبر به خرم آباد سفر کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha