شهردار کلانشهر کرمانشاه معرفی شد

کرمانشاه - ایرنا- شهردار کلانشهر کرمانشاه که ۲۲ دی ماه امسال از سوی وزیر کشور منصوب شد امروز دوشنبه در مراسمی با حضور مسوولان ملی و استانی در تالار انتظار شهر کرمانشاه معرفی گردید.

به گزارش ایرنا؛ در بیست و ششمین جلسه شورای شهر کرمانشاه که عصر یکشنبه ۲۱ آذر امسال در سرسرای شورای شهر برگزار شد، «نادر نوروزی» با کسب ۱۱ رای موافق اعضا، سکان شهرداری کرمانشاه را برعهده گرفت.

رییس شورای اسلامی شهر کرمانشاه در مراسم معارفه شهردار در سخنانی با بیان اینکه دکتر نادر نوروزی با کسب آرا  همه اعضای شورای شهر توانست سکان مدیریت کلان شهر کرمانشاه را به دست بگیرد اظهار امیدواری کرد  این نوید بخش مدیریت شهری همراه و همدلی این دیار است.

«رسول آزادی» افزود: شورای اسلامی شهر کرمانشاه پس از استعفا «سعید طلوعی» به خاطر حساسیت و اهمیت موضوع انتخاب شهردار جلسات متعددی برگزار کرد و پس از بررسی رزومه کاری بیش از ۴۰ نامزد برای مدیریت شهرداری در نهایت نگاه اعضای شورای شهر کرمانشاه معطوف به دکتر نادر نوروزی شد.

او گفت: خوشحالیم که اعضای شورای شهر کرمانشاه با همدلی شهردار را انتخاب کردند و تا زمانی که شهردار در مسیر توسعه شهر و مدار قانون و مصوبات پارلمان محلی حرکت کند یاور و پشتیبان آو خواهیم بود.

آزادی ادامه داد: انتظار داریم شهردار با هم افزایی استاندار کرمانشاه در راستای حل مشکلات شهر و اجرای مصوبات شورای شهر کرمانشاه گام بردارد.

رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه اضافه کرد: همچنین از شهردار انتظار داریم ضمن رسیدگی عادلانه به موضوع اضافه کاری کارکنان شهرداری، تبدیل وضعیت پرسنل شهرداری به خاطر اهمیت امنیت شغلی با توجه به تورم وضعیت معیشتی نامطلوب آنان را در دستور کار قرار دهد.

آزادی گفت: همچنین از رئیس جمهور و وزارت کشور برای منصوب کردن استاندار کرمانشاه سپاسگزاریم.

شهردار کلانشهر کرمانشاه معرفی شد

رسول آزادی؛ رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه

او همچنین از خدمات شهرداران سال‌های گذشته آقای آرش رضایی و سعید طلوعی همچنین سرپرستان شهرداری آقایان لعل بخش و رحیمی نیز تقدیر کرد.

به گزارش ایرنا؛ مشاور عالی استانداری استان مرکزی، معاون بازرسی کل ناجا و مدیرکل حقوقی شهرداری تهران، معاون اجرایی و اطلاع رسانی کرسی و مرکز حقوق بشر صلح و دموکراسی دانشگاه شهید بهشتی و کارشناس ارشد کمیسیون حقوقی مجمع تشخیص مصلحت نظام از جمله سوابق اجرایی نوروزی است.

حدود ۳۰ نفر برای تصدی پست شهردار کرمانشاه اعلام آمادگی کرده بودند که پس از ۲ هفته ارزیابی‌ها و مصاحبه‌های متعدد ۶ نفر به مرحله نهایی رسیدند که شورای شهر کرمانشاه از میان آنها نوروزی را به عنوان شهردار کرمانشاه برگزید.

«سعید طلوعی» شهردار قبلی کرمانشاه ۱۲ مرداد امسال پس از ۳۰ ماه مسوولیت شهرداری کرمانشاه از این سمت خداحافظی کرد.

کلانشهر کرمانشاه یک میلیون نفر از جمعیت ۲ میلیونی استان را در خود جای داده و شهرداری در قالب هشت منطقه شهری به شهروندان خدمات ارایه می‌دهد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha