حسینی: وزنه‌برداران نزدیک مسابقات جهانی به حال خود رها شده‌اند 

تهران- ایرنا- سرمربی تیم نوجوانان و جوانان وزنه‌برداری گفت: به دلیل وضع نامعلوم فدراسیون، وزنه‌برداران نزدیک مسابقات جهانی به حال خود رها شده‌اند.

به گزارش ایرنا، «سعید علی حسینی» سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان وزنه‌برداری روز دوشنبه در گفت و گو با برنامه‌ رادیویی جهان ورزش اظهار داشت: هم اکنون اردبیل هستم و کارهای هیات استان اردبیل را پیش می‌برم. انشاالله تا چند وقت دیگر مسابقات جوانان جهان را داریم و با همت استاندار اردبیل اردوی خوبی برگزار کردیم. 

وی ادامه داد: با اتفاقاتی که در فدراسیون افتاده و نامعلوم بودن وضع آن، زحماتمان بی‌ثمر بود و جوانانی که رکوردهای خوبی داشتند به حال خود رها شده‌اند. 

سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان بیان کرد: وزنه برداری به لحاظ تغذیه، استراحت و سایر مسائل هزینه‌بر است و اگر یک ورزشکار جوان به لحاظ مالی نتواند خود را حمایت کند به مشکل برمی‌خورد. 

علی حسینی با بیان اینکه وزنه‌برداران نزدیک مسابقات جهانی به حال خود رها شده‌اند، تصریح کرد: دو بازیکن به دلیل کرونا نیستند و مسابقات را یک سال به خاطر کرونا و یک سال هم به دلیل مسائل مالی نرفتند و با این شرایط در آینده نمی‌توانند در مسابقات با حریفان رقابت کنند. 

سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان افزود: مسئولیت هیات وزنه برداری اردبیل را برعهده دارم و بازیکنان را در اردبیل تمرین دادم و مسعود محرابی کمک مربی من در تیم ملی جوانان درخواست داد اردوی جوانان تداوم داشته باشد، اما متاسفانه وضع نامعلوم فدراسیون باعث شد این اردو تداوم نداشته باشد. 

وی در پایان گفت: تیم جوانان و تیم نوجوانان با دو سه ماه اردو نمی‌توانند شایستگی خود را نشان دهند. امیدوارم به وضع تیم رسیدگی و اردوهای خوبی داشته باسیم تا تیم کشورمان در مسابقات سربلند باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha