سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان همدان منصوب شد

تهران- ایرنا- وزیر آموزش‌ و پرورش در حکمی «محمود نقوی» را به عنوان سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان همدان منصوب کرد.

به گزارش روز دوشنبه گروه علم و آموزش ایرنا، در حکم انتصاب یوسف نوری خطاب به  نقوی آمده است: نظر به تعهد و تجربیات ارزنده جناب عالی در آموزش و پرورش به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان همدان» منصوب می شوید.

وی در این حکم تاکید کرد: امید است با توکل و استعانت از پیشگاه خداوند متعال، پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و پیگیری سیاست های رییس جمهور با در نظر داشتن مفاد بیانیه گام دوم انقلاب، سیاست های کلی ایجاد تحول در آموزش و پرورش، سندتحول بنیادین آموزش و پرورش و قوانین و مقررات و جلب همکاری اعضای شورای معاونان و مدیران کل استان ها، در تحقق برنامه های وزارت آموزش و پرورش دولت سیزدهم موفق و مؤید باشید.

وزیر آموزش و پرورش یادآور شد: در این راستا، رعایت اصول «عدالت محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم داری»، «پاکدستی و فسادستیزی» و «قانون مداری» دولت مردمی، الزامی است.

محمود نقوی فوق لیسانس رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی، دانشجوی دکتری رشته ادیان است و ۲۹ سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش دارد.

وی در کارنامه شغلی و فعالیت های مدیریتی خود، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان فامنین، معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان همدان، مسوول سازمان دانش آموزی شهرستان فامنین همدان، مسوولیت اداره مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان، مدیریت مدرسه غیردولتی متوسطه اول ناحیه یک همدان، کارشناس مسوول آموزش متوسطه دوم ناحیه ۳ کرج، معاونت پرورشی دبیرستان موحدین ناحیه ۳ کرج، مدیریت دبیرستان بزرگسالان شهدای انقلاب ناحیه ۳ کرج را ثبت کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha