شناسایی و جذب بی سوادان با استفاده از ظرفیت مسئولان استانی

تهران- ایرنا- رییس سازمان نهضت سواد آموزی از شناسایی و جذب بی سوادان در کشور با بهره مندی از ظرفیت مسئولان استانی خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه گروه علم و آموزش ایرنا، شاپور محمدزاده در خصوص بررسی و شناسایی اسمی بی سوادان افزود: در استان ها مدیران کل با هماهنگی استانداران و فرمانداران می توانند از طریق دهیاران، بخشداران و با کمک مدیران مدارس در سطح کشور، نسبت به شناسایی اسمی بی سوادان اقدام و با اجرای این روند به جذب حداکثری بی سوادان اقدام کنند.

براساس گزارش آموزش و پرورش، رییس سازمان نهضت سوادآموزی با تاکید بر کیفیت بازدیدهای میدانی و آثار مثبت آن، گفت: استمرار بازدیدهای میدانی از برنامه ها و فعالیت های استان ها در حوزه سوادآموزی، موجب تحرک، پویایی، رشد و اثربخشی فعالیت های استان ها خواهد شد.

محمدزاده با یادآوری عملکرد خوب حوزه ستادی سازمان نهضت سوادآموزی در اجرای برنامه های پیش بینی شده در سال جاری گفت: باید تلاش شود تا پایان سال، تمامی برنامه ها و فعالیت های ارائه شده در برنامه سنواتی سازمان، محقق شده و به نتیجه برسد و شاهد اثر بخشی اجرای این برنامه در فعالیت های سوادآموزی استان ها و شهرستان ها باشیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha