نمک پاشی و برفروبی در برخی از گردنه‌های قزوین آغاز شده است

قزوین - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: با توجه به آغاز بارش برف از بامداد امروز در برخی از راه‌های ارتباطی استان، ۶ تیم راهداری، عملیات نمک پاشی و برفروبی را در گردنه‌های کوهین، قسطین لار و بهرام آباد از ساعاتی قبل آغاز کردند.

جواد حق لطفی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بارش برف از ساعت چهار بامداد امروز در گردنه کوهین آغاز شد که بلافاصله تیم های راهداری مستقر در این مسیر، عملیات نمک پاشی و سپس برفروبی را آغاز کردند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر بارش برف در گردنه های بهرام آباد و قسطین لار در منطقه الموت نیز آغاز شده و تیم های عملیاتی راهداری مستقر در منطقه هم اکنون در حال عملیات نمک پاشی و برفروبی هستند.

این مسوول راهداری خاطرنشان کرد: با توجه به پیش بینی اداره کل هواشناسی قزوین مبنی بر ادامه وضعیت بارشی که تا فردا ادامه دارد از رانندگان و شهروندان درخواست داریم تا از سفرهای غیرضروری پرهیز کرده و در صورت سفر، زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

به گفته وی، رانندگان قبل از انجام هر سفر ضمن اطمینان از سالم بودن خودرو، برف پاک کن ها و بخاری، توشه غذایی و پتو به همراه داشته و باک خودرو خود را نیز قبل از حرکت پر کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین با اشاره به آماده باش ۱۰۰ درصدی نیروها تا فردا در سطح راه های ارتباطی استان، افزود: از رانندگان درخواست داریم تا در طول سفر به توصیه های ماموران راهداری و پلیس راه مستقر در جاده عمل کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha