بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال زکات در استان قزوین جمع آوری شده است

قزوین – ایرنا – مدیرکل کمیته امداد استان قزوین از جمع آوری ۲۵۰ میلیارد و ۷۳۹ میلیون ریال زکات از ابتدای امسال در استان خبر داد.

مهرعلی حق گویان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: خوشبختانه این آمار نسبت به سال قبل با رشد همراه بوده که نشان دهنده وجود مردمی خیر و نوع دوست در استان قزوین است.

وی افزود: البته در این زمینه اقدامات تبلیغی و فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) و روحانیون مستقر در روستاها هم نقش به سزایی داشته و باعث شده مردم زکات خود را بپردازند.

این مسوول گفت: تمامی مبلغ جمع آوری شده زکات در استان قزوین به صورت کامل برای نیازمندان هزینه می شود و موارد مصرف و افراد مورد نظر هم مشخص شده و این اعتبارات به صورت نقدی یا به صورت کالایی در اختیار آنها قرار می گیرد.

حق گویان اضافه کرد: بسیاری از مددجویان با سختی زندگی خود را اداره می کنند و افزایش این مبالغ می تواند منجر به افزایش خدمت رسانی به آنها و داشتن یک زندگی بهتر برای آنها شود.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اظهار داشت: افزایش ارائه خدمات این نهاد ارتباط مستقیمی با افزایش کمک های مردمی دارد و امیدواریم مردم خیر و نوع دوست قزوین مانند همیشه کمک های خود را روانه کمیته امداد امام خمینی (ره) کنند.

هم اکنون ۶۰ هزار مددجو از کمیته امداد استان قزوین خدمات دریافت می‌کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha