همه امکانات در خدمت مردم برای بزرگداشت دهه فجر است

قم ـ ایرنا ـ مسئول ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی استان قم گفت: تمامی امکانات و ظرفیت های کشور باید در خدمت مردم برای بزرگداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی باشد.

نصرت الله لطفی عصر یکشنبه در جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی رؤسای کارگروه های تخصصی بزرگداشت ایام الله دهه فجر افزود: انقلاب اسلامی برگرفته از غیرت دینی مردم کشورمان بوده و اکنون نیز برنامه های بزرگداشت دهه فجر باید کاملا مردمی باشد.

وی با اشاره به ایستادگی بی نظیر مردم مؤمن و ولایتمدار ایران اسلامی در چهار دهه پس از انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: بدون تردید اولویت بر حضور گسترده مردم در صحنه و فراهم آوردن تمامی امکانات برای بزرگداشت دهه فجر امسال است.

مسئول ستاد بزرگداشت دهه فجر قم بر ضرورت توجه و دقت مسئولان نسبت به اهمیت و جایگاه دهه فجر و تشکیل ستادهای بزرگداشت در شهرها و بخش های استان تأکید کرد و گفت: مردم غیور کشورمان از جان و مال خود برای حفاظت و حراست از انقلاب اسلامی گذشته اند و خدمات و دستاوردهای ارائه شده، ابتدایی ترین وظیفه در برابر آنها بوده است.

لطفی با اشاره به توطئه ها و فتنه گری دشمنان برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، گفت: باید نشان دهیم که مشکلات و معضلات کشور در سایه وحدت و انسجام برطرف خواهد شد، نه تفرقه و تشتت.

وی در پایان تصریح کرد: با توجه به شرایط کرونایی، وضعیت راهپیمایی به صورت پیاده یا خودرویی مشخص نیست، اما مسلما این مسأله تعطیل پذیر نمی باشد و باید خود را آماده هرگونه شیوه برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن کنیم.

جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی رؤسای کارگروه های تخصصی بزرگداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور جمعی از مسؤولان دستگاههای اجرایی و نهادهای مردمی و انقلابی در مصلای شهر مقدس قم برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha