آبرسانی به ۵۲ روستای استان سمنان با ۷۲۰ میلیارد ریال اعتبار دنبال می‌شود

سمنان- ایرنا- جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان سمنان گفت: عملیات آبرسانی به ۵۲ روستای استان با تامین ۷۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات محرومیت زدایی قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا، مهدی کاشفی عصر یکشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: عملیات آبرسانی به ۵۲ روستای استان سمنان بر اساس تفاهم نامه امضا شده بین قرارگاه مرکزی امام حسن مجتبی(ع)، سازمان بسیج سازندگی کشور و شرکت آب و فاضلاب برای آبرسانی به روستاهای محروم از بیست و هفتم دی امسال آغاز خواهد شد.
وی بیان کرد: محرومیت‌زدایی از اولویت‌های سپاه و بسیج است و با تمام توان و ظرفیت‌ها برای محرومیت زدایی و خدمت به مردم استفاده می‌شود.
کاشفی افزود: همکاری شرکت آب و فاضلاب و سپاه اجرای طرح‌های آبرسانی زیادی را در استان سمنان رقم زده و تلاش‌می‌شود از این پس نیز با همیاری، همکاری و استفاده از همه توان خدمت به مردم در مناطق محروم تداوم یابد.
جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان سمنان با بیان اینکه حل مشکلات مردم به ویژه در مناطق محروم و کمتر برخوردار هدف سپاه و بسیج است، افزود: حرکت خالصانه، محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی منجر به حرکت رو به جلو و پیمودن راه پیشرفت در گام دوم انقلاب خواهد شد.
وی یادآور شد: امروز سپاه و بسیج دژ مستحکم جریان انقلاب در دفاع اصولی از خط مستضعفان است و باید قدر این ظرفیت الهی را دانست و از این ظرفیت ارزشمند برای پیشرفت کشور در گام دوم انقلاب به خوبی استفاده کرد.
جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان سمنان خاطرنشان کرد: نهادینه شدن تفکر و کار جهادی راه حل برون رفت از مشکلات و خدمت رسانی به نیازمندان است.
به گزارش ایرنا، شرکت آب و فاضلاب استان سمنان ۳۲۰ هزار و ۷۵۲ مشترک در بخش شهری و روستایی دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha