بستری کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان سمنان سه درصد افزایش یافت

سمنان- ایرنا- طبق اعلام کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان سمنان شمار بستری‌های ۲۴ ساعت گذشته کرونا در بیمارستان‌های این استان در مقایسه با روز قبل، سه درصد افزایش یافت.

به گزارش ایرنا، افزایش سه درصدی شمار بستری‌های ۲۴ ساعت گذشته کرونا (از بیست و پنجم تا بیست و ششم دی ۱۴۰۰) در بیمارستان‌های این استان طبق گزارش روز یکشنبه کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان سمنان شامل بیماران قطعی و مشکوک است.
کمیته مذکور تعداد افرادی که با احتمال ابتلا به کووید۱۹ به بیمارستان‌های استان سمنان مراجعه کردند را ۶۳ نفر اعلام کرده که آزمایش کرونای ۳۹ نفر از آنان مثبت اعلام شده است.
همچنین در این مدت، ۱۶ نفر به عنوان مبتلای مثبت کرونا به صورت سرپایی شناسایی شدند و ۲۳ مبتلای قطعی بستری و چهار بیمار کرونایی نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های این استان مرخص شدند.
براساس گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان سمنان، طی مدت ذکر شده یک مورد از فوت با تشخیص قطعی ابتلا به بیماری کووید ۱۹ و یک مورد فوت فرد مشکوک به کرونا در استان ثبت شده است.
در حال حاضر، شهرستان های سمنان و گرمسار در استان سمنان در وضعیت زرد و شهرستان های دامغان، شاهرود، سرخه، مهدیشهر، آرادان و میامی در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند.//

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha