شبکه برق مسیر ۲ روستای اهواز اصلاح و ساماندهی شد

اهواز - ایرنا - مدیرامور برق منطقه چهار اهواز گفت: شبکه برق مسیر روستاهای امطمیر و خبینه سفلی واقع در جنوب غرب اهواز در راستای حفظ پایداری شبکه برق، با اعتبار هشت میلیارد ریال اصلاح و ساماندهی شد.

بهزاد شافعی زاده روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: عملیات‌های دوره‌ای بهینه سازی و افزایش تاب آوری شبکه برق که به طور اختصار "تابش" خوانده می شود در راستای ارایه خدمات مطلوب به شهروندان و حفظ پایداری شبکه در حال انجام است.

وی ادامه داد: طرح تابش در قالب یکصدو نوزدهمین عملیات افزایش تاب آوری شبکه، با موقعیت جاده خرمشهر مسیر روستای خبینه سفلی با حضور ۱۱ گروه عملیاتی، ۱۰ دستگاه بالابر و خودروی پشتیبان با انجام اقداماتی از جمله افزایش سطح مقطع سیم، حذف اتصالات معیوب و مازاد شبکه، اصلاح طرح و تعویض مقره فرسوده انجام شد.

شافعی زاده افزود:جمع آوری ۶ پایه فرسوده و نصب پایه بتونی جدید، تعویض ۹ طرح ۱۰۱ چوبی با کراس آرم فلزی، تعویض مقره میخی و کششی چینی فرسوده به تعداد ۱۳۴ عدد، تعویض یک هزارو ۳۹۱ مترسیم فرسوده با سیم هاینا، نصب کنکتور چهار شاخ ۶۵ عدد و ... بخشی از عملیات ساماندهی و اصلاح صورت گرفته در این طرح بود.
به گزارش ایرنا هفته گذشته شبکه برق بخش هایی از مناطق غربی شهر اهواز با اعتبار هفت میلیارد و ۴۳۰میلیون ریال ساماندهی و اصلاح شد.

شرکت توزیع نیروی برق اهواز دارای ۶۲۰ هزار مشترک با ۱۰ هزار کیلومتر طول خط شبکه است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha