دادگستری مازندران خواستار حل مشکلات مسکن مهر استان شد

ساری - ایرنا - رییس کل دادگستری مازندران خواستار حل مشکلات مسکن مهر استان شد و هشدار داد که با هرگونه کوتاهی و تعلل در این زمینه برخورد خواهد کرد.

به گزارش ایرنا،  حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری روز یکشنبه در جلسه شورای پیشکیری ازوقوع جرم دادگستری استان افزود : ضرورت دارد مسوولان استانی با تدبیر و هم‌اندیشی به مشکلات اقتصادی پیش آمده در مسکن مهر رسیدگی کنند.

رییس کل دادگستری مازندران اشاره ای به پروژه مشخصی نکرد ولی هشدار داد : دستگاه قضائی استان طبق وظیفه ذاتی خود باجدیت برخورد با متخلفان درحوزه مسکن مهر را در دستور کار خود قرار داده است و با قاطعیت موضوع را دنبال می‌کند.

مسکن مهر مازندران که هنوز بخشی از آن به صورت ناتمام رها شده دارای مشکلات زیادی است و  هر از چندگاهی نیز مشکلات حاد بعضی از پروژه ها مانند میارکلای ساری و طرح مسکن مهر چالو س به رسانه ها کشیده می شود.

طبق اعلام اداره کل راه و  شهرسازی مازندران با گذشت ۱۳ سال از آغاز اجرای مسکن مهر در استان همچنان یک‌هزار و ۶۷۲ واحد مسکونی که در قالب این طرح اجرا شده با پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد نیمه تمام است . یکهزار و ۲۰۰ واحد از این تعداد مربو ط به ساری و ۴۷۲ واحد هم در چالوس است.

سهم مازندران از طرح مسکن مهر ساخت ۵۷ هزار و ۳۵۱ واحد بود که تاکنون ۵۵ هزار و ۶۷۹ واحد به متقاضیان تحویل شده است .

علاوه بر نیمه تمام ماندن صدها واحد مسکونی مسکن مهر در مازندران ، برخی از پروژه های بهره برداری شده هم از نبود زیرساخت های لازم و اولیه مانند کمبود فضای سبز، نبود امکانات فرهنگی، بهداشتی و خدماتی رنج می برند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha