نماینده مجلس: اقدامات کافی برای واگذاری تراکتور انجام شده است

تبریز - ایرنا - نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات لازم و کافی برای واگذاری تراکتور انجام شده و کمیته انتقال مشغول انجام مراحل کار است.

به گزارش ایرنا، محمدحسین فرهنگی روز یکشنبه در فضای مجازی، بر تسریع انتقال مالکیت این تیم و همچنین حفظ و تقویت آن تاکید کرد و افزود: تعلل و ناهماهنگی در این امر قابل قبول نیست و بحث انتقال مالکیت با توجه فرصت اندک تراکتور در فصل نقل و انتقالات، باید زوتر نهایی شود.

وی اضافه کرد: باز کردن پنجره بسته تراکتور از اولویت های کمیته انتقال است که در این مورد نیز جلساتی برگزار شده است.

فرهنگی گفت: با مدیرعامل شرکت ملی مس صحبت کرده ام و استاندار آذربایجان‌ شرقی نیز به احتمال زیاد طی روزهای آتی برای پیگیری موضوع عازم تهران شود.

وی تأکید کرد: امیدمان را به جلسات برگزار شده و صورت‌جلسه‌های امضاء شده نبسته‌ایم، بلکه همزمان از مسیرهای دیگر پیگیر انتقال مالکیت هستیم و شرکت مس در راستای ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی خود قول‌هایی داده که در شرف اقدام است.

فرهنگی متذکر شد: هرگونه پیگیری از طریق مسئولان استان می‌تواند به روند انتقال مالکیت سرعت ببخشد و این انتقال باید به نحوی باشد که از نظر روانی بر بازیکنان تیم اثر منفی نگذارد.

وی درباره زمانبر بودن انتقال مالکیت و دغدغه هواداران از بابت نقل‌ و انتقالات نیز اعلام کرد: مالکیت آقای زنوزی چند روز دیگر ادامه خواهد داشت و سعی ما به نتیجه رسیدن سریع تمامی مسائل در مورد تراکتور و ماشین سازی است.

به گزارش ایرنا، مالکیت تیم های تراکتور و ماشین سازی تبریز در هفته های گذشته در جلسه ای با حضور نایب رییس مجلس، وزیر صمت، مدیرعامل شرکت ملی مس و برخی نمایندگان شمال غرب به شرکت ملی صنایع مس ایران واگذار شد.

تیم فوتبال تراکتور در پایان نیم فصل و با ثبت بدترین عملکرد، با ۱۳ امتیاز از ۱۵ بازی در رده سیزدهم جدول قرار گرفت.

تمرینات این تیم پس از بازی با نساجی با دستور سولدو تعطیل شده و قرار بود از امروز از سرگرفته شود که با توجه به بارش سنگین برف تبریز، اخباری از برگزاری تمرینات منتشر نشده است.

پنجره این تیم به دلیل شکایت سه بازیکن خارجی با حدود ۴۰ میلیارد تومان بدهی از سوی فیفا بسته شده و تیم های لیگ برتری از امروز تا  ۲۳ بهمن سالجاری فرصت دارند تا در  فصل نقل و انتقالات زمستانی، بازیکن مورد نیاز خود را جذب کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha