نویدکیا: سپاهان یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر است

اراک - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: سپاهان اصفهان یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر فوتبال کشور است.

«محرم نویدکیا » روز یکشنبه در نشست پیش از دیدار جام حذفی برابر آلومینیوم اراک افزود: فشار برای تیم‌های بزرگ مساله‌ای طبیعی است و سرمربی و بازیکنان تیم فوتبال سپاهان اصفهان اگر قرار باشد این فشارها را تحمل نکنند، نباید در این تیم مسئولیت بپذیرند و قرارداد ببندند.

وی ادامه داد: اعضای تیم شاید خیلی حرف‌ها را بشوند و فشارها را تحمل کنند ولی تا آنجا که از بچه‌های این تیم شناخت دارم، سپاهان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ برتر فوتبال کشور هستند.

نویدکیا افزود: جدول رده‌بندی نشان می‌دهد من چه کاره هستم و اگر تیم شرایط خوبی نداشته باشد، هر کسی به خودش اجازه می‌دهد هر چیزی بگوید و اگر بالا باشم کسی به خودش اجازه نمی‌دهد فشار بیاورد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان خاطر نشان کرد: بازی‌های جام حذفی شوخی بردار نیست و هر تیم شانسش را از دست بدهد به طور قطع راه بازگشتی ندارد.

نویدکیا یادآور شد: بازی گذشته تیم فوتبال سپاهان اصفهان با تیم آلومینیوم اراک بازی خیلی جذابی نبود و با وجود اینکه ماه سه تا چهار موقعیت خوب داشتیم ولی نوع بازی خیلی خوب نبود.

وی، وزش باد در نیمه اول و زیر ساخت نامناسب زمین را از جمله مشکلات دیدار قبلی دانست و گفت: در هرصورت باید با هنر بیشتری بازی می‌کردیم که امید است فردا بتوانیم بازی بهتری ارایه دهیم.

نویدکیا با یادآوری دیدار جام حذفی بین سپاهان و آلومینیوم اراک افزود: این دیدار، دیدار حساسی برای هر ۲ تیم است زیرا اگر هر یک از تیم‌ها نتیجه این بازی را از دست بدهد یک جام را از دست می دهد و هر ۲ تیم تلاش خود را می کنند تا از این بازی سربلند بیرون بیایند.

نویدکیا گفت: تیم‌هایی که خود را برای قهرمانی در لیگ برتر آماده کرده‌اند به طور قطع می خواهند در جام حذفی نیز مقام بیاورند و به همان میزان که در لیگ شانس داشتند به همان میزان در بازی‌های جام حذفی نیز به خود این حق را می‌دهند.

وی ادامه داد: جام جذفی، جام خطرناکی است زیرا اگر یک مساوی یا باخت حاصل شود اینگونه نیست که هفته آینده بتوان آن را جبران کرد.

تیم‌های آلومینیوم اراک و سپاهان اصفهان فردا دوشنبه بیست و هفتم  دی ماه در چارچوب رقابت‌های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف هم می‌روند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha