رضوانی در واکنش به کناره‌گیری مدیر تیم‌های ملی شنا: «سمیع‌زاده» همیشه کنار من خواهد بود

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در واکنش به کناره‌گیری مدیر تیم‌های ملی شنا گفت: «محسن سمیع‌زاده» همیشه در کنار من بوده و از این به بعد نیز خواهد بود.

به گزارش ایرنا، «محسن سمیع‌زاده» مدیر تیم‌های ملی شنا در مصاحبه با یکی از رسانه‌ها از سمت خود کناره‌گیری کرد و در این خصوص گفت: از آنجایی که اعتقاد دارم باید فضای رقابت در شنا وجود داشته باشد و به جوانانی که می‌خواهند عرض اندام کنند فرصت داد از سمت خود کناره گیری کردم. این تصمیم را قرار بود پس از المپیک اعلام کنم اما به دلیل حال و هوای انتخابات فدراسیون و اینکه نمی‌خواستم گزندی وارد شود، کناره‌گیری‌ام را به پس از انتخابات موکول کردم.

از این رو «محسن رضوانی» رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو کشورمان امروز (یکشنبه) در گفت‌وگو با ایرنا در این خصوص اظهار داشت: در مورد کناره‌گیری سمیع زاده جلسه خواهیم گذاشت و از رفتن او از فدراسیون به این راحتی نخواهیم گذشت. 

وی ادامه داد: او موجب شد تا هر شناگر با مربی خود و در شهرش تمرین کند. سمیع‌زاده هم‌اکنون با شاگردان خود در حال کار کردن است. انشاالله کاری می‌کنیم تا او در یک سمت بالاتر با فدراسیون همکاری کند. 

رضوانی تصریح کرد: در مورد سمیع‌زاده خیلی بی‌مهری شده و یک سری افراد او را اذیت کرده‌اند. او همیشه کنار من بوده و خواهد بود. 

محسن رضوانی در مجمع انتخاباتی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو که هفته گذشته برگزار شد،  توانست با کسب ۵۵ رای از ۵۸ آرای ماخوذه برای سومین دوره متوالی سکان این فدراسیون را بدست بگیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha