۷۱۳ واحد تولیدی استان سمنان امسال تسهیلات رونق تولید گرفتند

سمنان- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۷۱۳ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی این استان از ابتدای امسال تاکنون در حدود ۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.

به گزارش ایرنا، علی تشنه دل روز یکشنبه در سیصد و سی و هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان که در استانداری برگزار شد افزود:  در این مدت ۱۸۳ واحد تولیدی مربوط به بخش صنعت حدود ۱۸ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند و این رقم در بخش کشاورزی ۵۳۰ واحد به ارزش حدود  یکهزار و ۹۰۰ میلیارد ریال مربوط بود.

وی ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون در قالب تسهیلات رونق تولید ۱۴۰۰ ، ۹۷۵ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات به ارزش حدود ۴۹ هزار میلیارد ریال به بانک های عامل معرفی شده اند که پرونده ۲۶۲ واحد در بانک ها در دست بررسی است.

در این نشست مشکلات بانکی و زیربنایی پنج واحد تولیدی صنعتی و معدنی استان بررسی شد و با پرداخت تسهیلات به ارزش حدود ۲هزار و ۶۴۰ میلیارد ریال به ۱۷ واحد تولیدی صنعتی متقاضی موافقت شد.

در این جلسه گزارشی از عملکرد بانک های استان در خصوص پرداخت تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان سمنان نیز ارائه شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha