جاده زنجان - تهم - چورزق بازگشایی شد

زنجان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان از بازگشایی محور زنجان - تهم - چورزق خبر داد و گفت: هم اکنون تردد در جاده های این استان با همراه داشتن زنجیر چرخ امکانپذیر است.

جواد یوسفی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر کولاک در جاده های کوهستانی استان جریان دارد و جاده دندی به تخت سلیمان همچنان مسدود است.

وی یادآور کرد: هموطنان از سفرهای غیرضروری در جاده های استان زنجان خودداری کنند.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: رانندگان خودروهای خود را به تجهیزات زمستانی، اعم از تجهیزات گرمایشی، پتو، مواد غذایی خشک و فاسد نشدنی مجهز کنند.
یوسفی تاکید کرد: از سرعت و سبقت غیر مجاز پرهیز کرده و عجله ای در ادامه مسیر نداشته باشند.
وی اظهارداشت: بر اساس پیش بینی هواشناسی استان زنجان امروز نیز برف همراه با وقوع کولاک تا روز جمعه در استان تداوم دارد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: هموطنان هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند و از ترددهای غیرضروری در جاده های استان خودداری کنند.
یوسفی یادآوری کرد: در حال حاضر اکیپ راهداری در ۳۲ گردنه کوهستانی و صعب العبور به طور شبانه روزی برای مسافران و رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان خدمات ارائه می‌دهند.
وی افزود: رانندگانی که قصد تردد دارند برای اطلاع از وضعیت جاده های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند.
به گزارش ایرنا، ۳۷ دستگاه نظارت تصویری و ۵۸ دستگاه تردد شمار در مسیرهای ارتباطی استان زنجان فعال است.
مسیرهای ارتباطی استان زنجان مجهز به ۲۰ دوربین ثبت تخلف عبور و مرور در آزاد راه‌های زنجان - تبریز و زنجان - قزوین است.
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان حدود پنج هزار و ۶۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه های اصلی و فرعی را زیر پوشش دارد که از این میزان چهار هزار کیلومتر راه روستایی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha