معاون استاندار اصفهان: انقلابیون در دولت سیزدهم کرامت دارند

اصفهان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: انقلابیون و دلسوختگان نظام اسلامی در دولت سیزدهم کرامت دارند.

به گزارش ایرنا، محمدرضا جانثاری، روز شنبه در جلسه تکریم و معارفه فرماندار جدید شهرستان گلپایگان اظهار داشت: دولت مردمی آیت الله رییسی، سخن اشتباهی را که ما به آخرت مردم کاری نداریم، تکرار نمی‌کند بلکه بدنبال کار برای همه شهروندان است.

به گفته وی، فرماندار گلپایگان دقت کند تا در همه اقدام های خود، هم آخرت و هم دنیای خلق‌الله را در نظر بگیرد و برای انجام کار آنها، شب و روز نشناسد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان تصریح کرد: دنیایی که در آن به آخرت بی‌توجهی شود، پوچ و آخرت بدون دنیا نیز تحجر است.

جانثاری با تاکید بر رشد و ترقی جریان انقلابی در دولت مستقر تاکید کرد: ما شنوا و پذیرای دغدغه ها و سخنان همه دلسوزان و نخبگان هستیم و برای حل مشکلات با همه توان تلاش می‌کنیم.

وی افزود: مردم شریف گلپایگان بهتر از مدیرانی که در اصفهان نشسته‌اند مصلحت شهرشان را می دانند بنابراین فرماندار باید با شنیدن سخن آنها و حضور مدام در اجتماعات مردمی، برای حل و فصل مسائل بکوشد.

معاون استاندار اصفهان ادامه داد: گلپایگان خطه عالمان و مراجع و همچنین هنرمندان و بزرگان زیادی است که همین موضوع نشان از وجود استعدادها و ظرفیت‌های فکری، علمی و فرهنگی فراوان این دیار است.

نماینده مردم شهرستان‌های گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی نیز در این‌ نشست گفت: تاکید داشتیم فرمانداری به منطقه بیاید که جهادی و باتجربه باشد تا بتواند مشکلات گروه‌های مختلف مردمی را از نزدیک حس کند.

سیدمسعود خاتمی افزود: امسال سال رفع موانع تولید نامگذاری شده اما در گلپایگان  شماری از سرمایه گذاران آماده کارند که مجوزهای آنان در مرکز استان درگیر کاغذبازی اداری شده و بلاتکلیف مانده است.

وی از مدیران ارشد استان اصفهان خواست تا با تمرکززدایی زمینه حل مشکلات را فراهم کند و از ظرفیت شخصیت‌ها و بزرگان این شهرستان بیشتر بهره بگیرند.

نماینده خوانسار و گلپایگان در خانه ملت از فرماندار جدید خواست تا با سرکشی سرزده از ادارات دولتی به وضعیت بی‌تحرکی و بی انگیزگی برخی مدیران و سازمان‌ها رسیدگی کند.

به گزارش ایرنا، محمدرضا عسگریان با حدود ۱۰ سال سابقه فرمانداری و معاونت فرمانداری سمیرم، در این نشست بعنوان فرماندار جدید شهرستان گلپایگان معرفی و از زحمات محمدحسین یارمحمدیان فرماندار سابق این شهرستان تقدیر شد.

شهرستان گلپایگان در ۱۸۰ کیلومتری شمال غرب اصفهان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha