بازگشایی مدارس و دانشگاه‌های فارس منتظر تصمیم ستاد ملی کرونا است

شیراز-ایرنا- جانشین استاندار فارس در ستاد مقابله با کرونا گفت: اگر تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا،مبنی بر بازگشایی مدارس و دانشگاه ها در بهمن ماه باشد ، بر اساس این تصمیم در استان فارس نیز آمادگی لازم برای بازگشایی وجود دارد.

 اسماعیل محبی پور روز شنبه در جلسه استانی ستاد مقابله با کرونا در فارس، افزود: با توجه به اینکه وضعیت آمار کرونا در استان فارس نزولی است و بر اساس مصوبه جدید ستاد مقابله با کرونا از نیمسال دوم تحصیلی سال ۱۴۰۰-۱۴۰۱ دانشگاه‌ها، مدارس و مراکز آموزشی فارس آماده بازگشایی خواهند شد.

جانشین استاندار فارس در ستاد مقابله با کرونا در فارس ادامه داد: با تصمیم این ستاد ، مدارس،دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی فارس با رعایت کامل شیوه‌ نامه‌های بهداشتی بازگشایی می‌شوند و در صورت بازگشایی ، استفاده از ماسک و انجام واکسیناسیون یکی از قوانین اصلی برای حضور در این اماکن آموزشی محسوب می‌شود.

محبی‌ پور اضافه کرد: همچنین برنامه‌ریزی برای بازگشت اماکن و فعالیتهای ورزشی به شرایط عادی گذشته در حال انجام است و ورزشگاه‌ها با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و با ۳۰ درصد از ظرفیت با تصمیم ستاد ملی کرونا بازگشایی خواهند شد. البته انجام مراحل تکمیل واکسیناسیون نیز از شروط لازم برای حضور در این اماکن خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha