نماینده ایلام: خسارت های سیل مورموری بزودی جبران می شود

ایلام - ایرنا - نماینده مردم حوزه جنوب ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: همه خسارت های بوجود آمده در بخش کلات مورموری آبدانان پس از برآورد دقیق با هماهنگی های بعمل آمده با مدیریت بحران کشور، بزودی جبران می شود.

به گزارش ایرنا، بهزاد علیزاده روز شنبه در جلسه ستاد بحران استان ایلام در بخشداری مورموری اظهار داشت: در اثر بارش های شدید و بی سابقه شب گذشته در مورموری، طغیان رودخانه فصلی و جاری شدن سیلاب به ۱۰۰ واحد مسکونی و تجاری مردم خسارت کلی وارد شده و باعث تخریب معابر عمومی و زیرساختهای شهری و تلف شدن دام عشایر منطقه شده است.

وی ضمن تشکر از اقدامات بموقع متولیان امور اجرایی بخصوص دقت نظر و نظارت شخص استاندار ایلام، افزود: عزم مدیران و مجریان مربوطه برای جبران خسارت های ناشی از سیل جزم است و به مردم مورموری اطمینان می دهیم که بزودی مشکلات آنان رفع و ضرر و زیان های وارده نیز جبران می شود.

نماینده حوزه جنوب ایلام با اشاره به بازدید از نقاط و محلات آسیب دیده و دلجوبی از مردم مورموری، تاکیدکرد: انتظار می رود  ستاد مدیریت بحران استان با بسیج همه امکانات و استفاده از تجهیزات شرکت های پیمانکاری منطقه مورموری در کوتاهترین زمان ممکن ضمن احداث پل تخریب شده شهر مورموری نسبت به لایروبی کامل رودخانه فصلی اقدام لازم اقدام کند تا اینگونه حوادث  تکرار نشود.

به گزارش ایرنا، بخش کلات مورموری با ۱۳ هزار نفر جمعیت در ۵۵ کیلومتری جنوب شرق آبدانان قرار دارد که در اثر باران های شب گذشته خسارت های زیادی به اماکن مسکونی‌ و تجاری و زیرساخت های شهری آن وارد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha