فرجی: فعلا در قرنطینه هستیم، احتمال دارد اومیکرون باشد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی اسلحه اپه با تایید ابتلای چند بازیکن تیم ملی به ویروس کرونا گفت: بله متاسفانه این اتفاق روی داده و ما یک فرصت طلایی را برای تمرین با تیم ملی روسیه را از دست دادیم.

مهدی فرجی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته به روسیه آمدیم تا هم در مسابقات داخلی این کشور جضور داشته باشیم و هم اردوی مشترکی را با قهرمانان آنان برگزار کنیم. متاسفانه با توجه به اتفاقاتی که افتاد کل برنامه های ما دستخوش تغییر و تحول شد و امیدوارم بتوانیم این مساله را جبران کنیم.

وی ادامه داد: روز اول مشکلی نداشتیم اما در روز دوم که تست گرفتند من و یکی دیگر از شمشیربازان تست هایمان مثبت شد، روز گذشته هم دوباره تست گرفته شد که تعداد افراد مبتلا به ۴ نفر افزایش یافت. الان هم در هتل قرنطینه هستیم و منتظریم تا وضعیت مشخص شود.

سرمربی تیم ملی اپه ایران یادآور شد: البته امروز با سرپرست کادرپزشکی روسیه صحبت کردم و گفت احتمال می رود این ویروس اومیکرون باشد و در چند روز تست ها منفی می شود. در حال حاضر اصلی ترین مشکل و دغدغه ذهنی ام سلامتی بازیکنان است و امیدواریم در صحت و سلامت کامل به تهران بازگردیم. 

فرجی تصریح کرد: ۳ نفر دیگر هنوز تست هایشان مثبت نشده و اگر شرایط بر همین منوال پیش برود طبق برنامه این افراد روز ۲۷ دیماه به تهران بازخواهند گشت. سایر نفرات در صورت منفی شدن تست ها با همین پرواز بازخواهند گشت در غیراین صورت می مانیم تا تست ها منفی شده و از قرنطینه خارج شویم. 

وی تاکید کرد: این برنامه و حضور در روسیه برای ما خیلی مهم بود چرا که اردوی مشترک با آنها نتایجی مثبتی داشت اما همه برنامه های ما به هم ریخت. امیدواریم فدراسیون و مسوولان به گونه ای برنامه ای ریزی کنند که بتوانیم این خلا را جبران کنیم تا شمشمیربازی دچار مشکل نشود. 

گفتنی است رویدادهای مهمی پیش روی شمشیربازی ایران است، بازی های آسیایی گوانگ ژو در شهریور سال آینده و قهرمانی آسیا در خردادماه ۱۴۰۱ به میزبانی کره برگزار می شود. در این میان رقابت های مهمی از جمله گرند پری و مسابقاتی در حد کلاس جهانی  هم در کشورهای قطر، کانادا، آلمان،‌ مجارستان، آرژانتین، کلمبیا و فرانسه هم در پیش است و باید شمشیربازان کشورمان در این رویدادها به میدان بروند تا بتوانند امتیازهای لازم را کسب کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha