۲۴ دی ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۳۵
کد خبرنگار: 936
کد خبر: 84612979
T T
۶ نفر

برچسب‌ها

بیشترین بارندگی استان اصفهان در فریدونشهر ثبت شد

اصفهان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: بیشترین بارندگی استان در ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان فریدونشهر با ۱۰ میلی‌متر ثبت و گزارش شده است.

محمدرضا رفیعی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از فریدونشهر، چادگان با ۹.۴ میلی‌متر  دارای بیشترین بارندگی بود.

وی با بیان اینکه بیشتر بارندگی‌ها در مناطق غرب و جنوب استان رخ داده است، از بارش باران در ۲۴ ساعت گذشته در شهرهای داران، سمیرم، گلپایگان، نجف آباد، خوانسار، ورزنه، مورچه خورت و کبوتر آباد و فرودگاه شهید بهشتی نیز خبر داد.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان با بیان اینکه نقشه‌های هواشناسی بیانگر گذر سامانه بارشی تا سه روز آینده بر روی استان است ، اظهار داشت: وضعیت جوی امروز در بیشتر مناطق همراه با افزایش ابر گاهی وزش باد به نسبت شدید و بارش  برف و باران  به ویژه در غرب و جنوب استان پیش بینی می‌شود.

به گفته وی، بارش باران و برف در مناطق غربی، جنوبی و بتدریج و با شدت کمتر در دیگر مناطق استان آغاز خواهد شد و وزش باد به نسبت شدید تا شدید برای روز شنبه (فردا) در بیشتر نقاط استان پیش بینی می‌شود.

رفیعی گفت: دمای هوای بیشتر مناطق استان در ۲۴ ساعت آینده سه تا پنج درجه کاهش خواهد داشت.

وی افزود: دمای هوای اصفهان در گرمترین ساعت روز گذشته به ۱۸ درجه و صبح امروز هم در سردترین ساعت به سه درجه سانتی‌گراد رسید.

رفیعی، گرمترین نقطه استان را چوپانان با ۲۱ درجه و سردترین نقطه را میمه و بویین میاندشت با ۶ درجه سانتی‌گراد زیر صفر اعلام کرد.

وی، برای کلانشهر اصفهان در روز شنبه (فردا)، هوای نیمه ابری مه صبحگاهی گاهی افزایش ابر و وزش‌ باد به نسبت شدید تا شدید و بارش پراکنده و برای روز یکشنبه، هوای صاف تا قسمتی ابری گاهی وزش‌ باد به نسبت شدید پیش بینی کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha