وحدت کشورهای جبهه مقاومت کلید واژه اعتلای آن‌هاست

تهران - ایرنا - امام جمعه دماوند با بیان‌ اینکه تحریم، فشار اقتصادی ، جلوگیری از ورود ابزارهای پیشرفت‌ علمی و فنی و تحریم شخصیت های علمی و صنعتی در راستای شکست جبهه مقاومت انجام می شود، گفت: وحدت کشورهای جبهه مقاومت کلید واژه اعتلای سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و علمی آن‌ها است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین کاظم فتاح دماوندی، در خطبه های عبادی-سیاسی جمعه با بیان اینکه فدائیان اسلام، جمعیت موتلفه اسلامی و همه انقلابیون با غیرت دینی انقلاب را به پیروزی رساندند و حفظ کردند، اظهارداشت: غیرت دینی به معنای خشونت نامعقول نیست؛ اسلام دین تعقل، رفتار عاقلانه و صحیح است.

وی ادامه داد: جنگجویان رسانه ای دشمن به دنبال حساسیت زدایی و غیرت زدایی از مردم نسبت به اصول و مبانی انقلاب هستند.

امام جمعه دماوند گفت: کسانی که فساد و اشرافی‌گری را در جامعه ترویج می کنند آب به آسیاب دشمن می دهند؛ انقلاب ما برای ایجاد عدالت شکل گرفت.

فتاح دماوندی تاکید کرد: نظام سلطه برای حذف جبهه مقاومت از ابزارهای مختلف سیاسی، اقتصادی، رسانه‌ای، علمی و صنعتی بهره گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: ترور رهبران سیاسی و فرماندهان مقاومت و به شهادت رساندن بزرگان علمی این جبهه از روش های سلطه گران است.

خطیب نماز جمعه شهر دماوند افزود: ایران نخ تسبیح تحولات محور مقاومت است و منافع و امنیت کشورهای حوزه مقاومت مشترک است.

وی ادامه داد: در عراق با ایجاد و استمرار و حمایت از حشد الشعبی، در سوریه حمایت از ارتش دفاع ملی، در لبنان و یمن حمایت از حزب الله و انصارالله و در فلسطین با حمایت از گروه های جهاد اسلامی و حماس جمهوری اسلامی ایران نقش بی بدیل خود را در معادلات جدید منطقه حفظ کرده است.

امام جمعه دماوند تصریح کرد: فشارهای نظامی، اقتصادی و هجوم فرهنگی از طریق ماهواره ‌ها و فضای مجازی و رسانه ای کشور های زنجیره مقاومت را تهدید می‌کند و ما باید از تهدیدها فرصت بسازیم.

فتاح دماوندی با تاکید بر اینکه شبکه های رسانه ای جبهه مقاومت باید انحصار رسانه ای نظام سلطه را بشکنند، گفت: جریان سلطه استکبار همواره با ایجاد محدودیت و حتی حذف رسانه های محور مقاومت در پی‌ضربه زدن به این جبهه است.

خطیب نماز جمعه شهر دماوند گفت: مسدود کردن وب سایت‌ها و ممنوع کردن امکان دریافت فایل های نرم افزاری شرکت های فناوری و تکنولوژی و بستن سرور مادر به روی ایرانیان و تحریم خدمات مربوطه به روی ساکنان ایران و تحریم فروش ابر یارانه ها به ایران و حذف شبکه های ایرانی از ماهواره توسط سلطه گران مصداق بارز مخالفت با آزادی و نقش حقوق بشر است.

وی تاکید کرد: کشورهای محور مقاومت باید قدرت رسانه ای خود را افزایش داده و صدای مردم آزاده را به گوش جهانیان برسانند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha