کمک بنیاد مستضعفان به مددجویان کمیته‌امداد در ۴ استان سیل‌زده

تهران- ایرنا- در پی وقوع سیل اخیر در استان‌های جنوبی کشور و واردآمدن خسارت‌های سنگین به برخی از هموطنان، بنیاد مستضعفان همه خسارت‌های وارده به احشام و لوازم‌خانگی مددجویان سیل‌زده تحت پوشش کمیته امداد در چهار استان جنوبی را عهده‌دار شد.

به گزارش روز جمعه ایرنا از بنیاد مستضعفان، با دستور «پرویز فتاح»، هزینه جبران همه خسارت وارده به بیش از هفت‌هزار و ۳۰۰ خانواده مددجوی کمیته امداد در چهار استان سیل‌زده سیستان و بلوچستان، فارس، هرمزگان و کرمان با اختصاص اعتباری افزون بر ۷۷ میلیارد تومان برعهده بنیاد مستضعفان قرار گرفت.

با توجه به مکاتبات انجام شده میان روسای بنیاد مستضعفان و کمیته امداد، خسارت سیل همچون خسارت به دام‌های سبک و سنگین، تلویزیون، یخچال، فرش، آبگرمکن، بخاری، کولرگازی، اجاق گاز، لباسشویی، پتو و سایر لوازم ضروری، توسط بنیاد مستضعفان جبران می‌شود.

به گزارش ایرنا، پیش از این نیز بنیاد مستضعفان برای جبران بخشی از خسارت‌های وارده به لوازم خانگی هموطنان آسیب‌دیده در این استان‌ها، مبلغ ۵۰ میلیارد تومان را از طریق استانداری‌ها اختصاص داده و تامین رایگان تمام سیمان مورد نیاز برای بازسازی مناطق سیل‌زده را نیز عهده‌دار شده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha