اشرار قمه کش چهار راه مطهری کرمانشاه دستگیر شدند

کرمانشاه - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۶ شرور شهر کرمانشاه خبر داد که با قمه کشی و شرارت در چهار راه مطهری باعث ایجاد رعب و وحشت و اخلال در نظم عمومی شده بودند.

سردار «جمال سلمانی» روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع گسترده و درگیری توسط عده ای اراذل و اوباش در چهار راه مطهری کرمانشاه، تیم هایی از ماموران به سرعت راهی محل شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور پلیس در محل درگیری سه نفر از اراذل و اوباش با شمشیر و گرز به سمت آن ها حمله ور شده که ماموران نیز با مشاهده این صحنه به سرعت وارد عمل شده و مقتدرانه افراد مهاجم که مسلح به سلاح سرد بودند را خلع سلاح و دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به دستگیری هر ۶ عامل این نزاع گسترده، یادآور شد: افراد دستگیر شده از اشرار و اراذل سابقه دار شهر هستند که با اقتدار پلیس و رشادت ماموران جان برکف زمینگیر شدند.

سردار سلمانی همچنین از کشف چند تیغه سلاح سرد و تعدادی گرز از اراذل و اوباش خبر داد و گفت: حضور به موقع پلیس در صحنه و دستگیری قاطعانه اراذل و اوباش باعث رضایتمندی عموم شهروندان و قدردانی آن ها از اقتدار ماموران در مواجه با اشرار شد.

وی در پایان از برخورد قاطعانه پلیس با اشرار و اراذل و اوباش خبر داد و گفت: امنیت شهر و مردم خط قرمز پلیس است و در این راستا هرکسی بخواهد از آن تجاوز کند با واکنش قاطعانه پلیس مواجه خواهد شد.

«کامی سیسرک» با اقتدار پلیس کرمانشاه زمینگیر شد

رئیس پلیس امنیت عمومی استان از دستگیری یکی از اشرار و اراذل شهر کرمانشاه معروف به "کامی سیسرک" خبر داد که به خاطر جرائم مختلف و همچنین عدم بازگشت به زندان پس از اخذ مرخصی تحت تعقیب قرار داشت.

سرهنگ "حسن حیدری" اظهار داشت: پس از وقوع چند مورد درگیری، نزاع های فردی و دسته جمعی، تخریب اموال عمومی، درگیری با ماموران و ... بررسی موضوع و دستگیری شروری که در این اتفاقات دخیل بود، در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام کارهای اطلاعاتی دریافتند که در بسیاری از این اتفاقات یکی از اراذل و اوباش شناسنامه دار معروف به "کامی سیسرک" دخیل بوده است.

سرهنگ حیدری خاطرنشان کرد: تحقیقات تکمیلی پلیس نشان می داد که این فرد جزو خُرده فروشان سابقه دار و حرفه ای مواد مخدر بوده که پس از اخذ مرخصی از زندان و پایان مدت آن فراری شده و مجددا خود را معرفی نکرده است.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه تصریح کرد: با جمع بندی این اطلاعات ماموران کارهای اطلاعاتی خود را آغاز و و پس از یک هفته تعقیب و مراقبت و رصد شبانه روزی مخفیگاه وی را در شهرک حکمت آباد شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را که با ماموران درگیری پیدا کرده بود، دستگیر کردند.

وی در پایان از معرفی شرور دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد و گفت: یک تیغه سلاح سرد نیز از این شخص کشف و یک دستگاه خودرو زانتیا نیز توقیف شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha