تیم آتش نشانی تهران قهرمان ششمین دوره جام فوتبال مشاغل شد 

تهران- ایرنا- معاون سازمان ورزش شهرداری تهران اعلام کرد: تیم فوتبال آتش نشانی تهران قهرمان ششمین دوره جام حرف و مشاغل پایتخت را به خود اختصاص دهد.

حیدر سلیمانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این مسابقات با شرکت ۱۲ تیم از مشاغل مختلف از ۲۴ مهر به مدت سه ماه در حال برگزاری بود.  

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات تیم هایی از آتش نشانی، وکلا کلاسیک، وکلای مستر، وکلای البرز، نظام مهندسی، رسانه ورزش، پزشکان، پلیس راهور، سازمان ورزش، صدا و سیما، سردفتران و حامی هنرمندان در زمین چمن بازسازی شده مجموعه ورزش شهید غروی در منطقه پنج به رقابت با یکدیگر پرداختند.  

وی با بیان اینکه هدف از این رقابت ها شور و نشاط میان مشاغل مختلف پایتخت بوده است خاطر نشان کرد: دوره های گذشته ۱۰ تیم در این رقابت ها شرکت داشتند که این دوره از رقابت ها با شرکت ۱۲ تیم ادامه یافت.  

معاون سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به اینکه این رقابت ها در یازده هفته برگزار شد گفت: اختتامیه جام یادواره سردار شهید سلیمانی تحت عنوان جام حرف و مشاغل تهران امروز در تالار ایوان شمس برگزار و تیم های آتش نشانی، رسانه ورزش و  پلیس راهور جایگاه اول تا سوم را کسب کردند.  

اختتامیه این رقابت با حضور آخوندی و علوی اعضای شورای اسلامی شهر تهران، عادل فردوسی پور، شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال و جمعی از مسولان ورزشی شهرداری برگزار شد.  

سلیمانی همچنین به برگزاری جام تکواندو پایتخت با شرکت ۴۸۰ ورزشکار نوجوان با همکاری هیات تکواندو استان و سازمان ورزش در منطقه ۹ خبرداد و گفت: این رقابت ها به مدت ۲ روز(سه شنبه و چهارشنبه) در ۱۰ وزن دختران و پسران رده سنی ۱۰ تا ۱۵ سال شرکت داشتند.  

سلیمانی هدف از این رقابت ها را استعدادیابی و کشف استعدادهای برتر در مناطق و محلات پایتخت عنوان کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha