۲۳ دی ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۰۸
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 84611907
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

دست و پنجه نرم کردن گل ریحان البرز در سرگردانی و بی مدیریتی

کرج-ایرنا- تیم فوتبال گل ریحان البرز که پیش از این در رقابت های لیگ دسته یک کشور حضور داشت به دنبال حاشیه های پیش آمده به لیگ دسته ۲ سقوط کرد حاشیه هایی که در این رقابت ها نیز دست از سر این تیم برنداشته و آن را در آستانه سقوطی دیگر قرار داده است.

به گزارش ایرنا،  تیم  فوتبال گل ریحان البرز در رقابت های لیگ دسته ۲ فوتبال کشور در حالی حضور دارد که هنوز مالکیت آن مشخص نشده و به نوعی توسط ۲ نفر اداره می شود و هر کدام مدعی هستند که مدارکی دال بر مدیتی این تیم البرزی را دارند.

این در حالی است که هیات فوتبال البرز و اداره کل ورزش و جوانان این استان از پیش از شروع بازی ها از این افراد خواسته بود که مدارک خود را در خصوص تعیین تکلیف مدیریت باشگاه گل ریحان البرز ارایه نمایند که تا لحظه ارسال خبر هنوز این مهم مشخص نشده است.

با این وجود با همکاری های صورت گرفته در البرز با این هدف که تیم به لیگ دسته سه سقوط نکند گل ریحان چندین بازی خود را انجام داد از سوی دیگر بنا به درخواست باشگاه که می خواست چند بازی خود را در قم انجام بدهد این مساله از سوی مسوولان ورزشی استان انجام و حدود سه بازی گل ریحان به میزبانی این تیم در استان قم انجام شد.

در حالی که شایعه ها گواه این موضوع بود که گل ریحانی ها به دنبال خارج کردن امتیاز خود از البرز به قم هستند و به همین منظور نیز بازی ها خود را در استانی دیگر انجام می دهند اما در هفته های اخیر در صفحات مجازی این باشگاه عنوان شد که مابقی بازی ها در البرز انجام می شود.

منصور بیک وردی رییس هیات فوتبال البرز در مصاحبه ای که پیش از این با ایرنا داشت تعیین تکلیف باشگاه گل ریحان البرز را منوط به رای کمیته تعیین وضعیت اعلام کرده بود، رای که با گذشت چندین ماه هنوز صادر نشده و این تیم و البته ورزش استان البرز در یک بلاتکلیفی به سر می برد.

حال با بازگشت مجدد گل ریحان به البرز که البته به گفته بیک وردی گل ر یحان نرفته بود که برگردد، این تیم قرار شده که بازی های خود را در استان پیگیری کند البته این در حالی است که هنوز وضعیت مالکیت این تیم مشخص نشده است.

امروز پنجشنبه نیز در ادامه رقابت های لیگ دسته ۲ فوتبال کشور، گل ریحانی ها باید به مصاف فولاد نوین اهواز بروند که طبق برنامه ریزی لیگ قرار است این بازی در ورزشگاه شریعتی کرج برگزار شود، بازی که به گفته مسوولان ورزشی استان هنوز مشخص نیست که انجام می شود یا خیر و اصلا متولی کیست.

کیهان گلستانی معاون توسعه اداره کل ورزش و جوانان البرز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا عنوان کرد: سازمان لیگ در نامه ای که به این اداره کل زده اعلام کرده این بازی در ورزشگاه شریعتی کرج برگزار شود.

وی با بیان اینکه همچنان منتظر رای کمیسیون ماده پنج در خصوص تعیین وضعیت مالکیت این باشگاه هستیم امروز با یک دوگانه ای در خصوص این تیم مواجه هستیم از یک سو اگر اجازه بازی ندهیم از لحاظ قانونی تیم به لیگ دسته سه سقوط می کند اما در صورت بازی هم هر اتفاقی که در آن بیافتد مسوولیتش با استان خواهد بود.

گلستانی گفت: سوال ما از سازمان لیگ این است که آیا کمیسیون ماده پنج برای آنها مهم نیست در این بین هیات فوتبال البرز نیز می خواهد به این تیم کمک کند اما تا کی باید به گل ریحان برای تعیین وضعیت مالکیت آن مهلت بدهیم.

وی ادامه داد: اگر مدیریت تیم مشخص شده مدارک خود را تحویل بدهند و اگر انجام نشده سوال ما این است که چه کسی قرار است که مسوولیت به عهده بگیرد و اصلا سرمربی این تیم کیست.

معاون توسعه اداره کل ورزش و جوانان البرز افزود: وضعیت باشگاه گل ریحان یک مورد استثنایی در فوتبال کشور است و این تیم در یک بی سروسامانی عجیبی به سر می برد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha