بخشدار اسبق خاوران شهرستان ری به علت تخلف مالی بازداشت شد

شهرری - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری گفت: بخشدار اسبق خاوران از توابع این شهرستان به دلیل تخلفات مالی مختلف توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) بازداشت شد.

غلامرضا نوفرستی روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: بخشدار اسبق خاوران به جرم تحصیل مال نامشروع، اختلاس و ارتشاء پس از رصدهای اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) بازداشت شد.

وی با بیان اینکه میزان اختلاس این فرد هنوز مشخص نیست، خاطرنشان کرد: میزان مبلغی که در گزارش اولیه آمده باید دقیق بررسی شود به همین جهت نیاز به تحقیقات بیشتری است که در حال انجام است.

نوفرستی اضافه کرد: تحقیقات در این زمینه از دیروز آغاز شده و متهم پس از بازداشت باید با ارائه ادله به اتهامات وارده خود پاسخ دهد.

این مسئول در پاسخ به این سوال که امکان دارد افراد دیگری هم در این پرونده نقش داشته باشند، گفت: این موضوع در دست بررسی است و اگر افراد دیگری هم به عنوان مشارکت و معاونت در این جرایم وجود داشته باشند باید پاسخگوی اعمال و رفتارشان باشند.

به گزارش ایرنا، بخش خاوران با مرکزیت قیامدشت از توابع شهرستان ری در مسیر آزاد راه امام رضا(ع) واقع شده و بر اساس آخرین سرشماری حدود ۴۰ هزار نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha