معاون پارلمانی رییس جمهور به مقام شامخ شهدای نهاوند ادای احترام کرد

ایرنا - همدان - «سید محمد حسینی» معاون پارلمانی رییس جمهور روز پنجشنبه در سفر به شهرستان نهاوند از توابع استان همدان با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

به گزارش ایرنا، معاون پارلمانی رییس جمهور امروز با ورود به شهرستان نهاوند به همراه استاندار همدان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی با حضور در حسینیه جوانان نهاوند و مرقد مطهر علی ابن موسی جعفر (ع) به مقام شهید آیت الله «محمد علی حیدری» از شهدای هفت تیر نیز با اهدای گل و فاتحه ادای احترام کرد.

در ادامه «سید محمد حسینی» با حضور در منزل شهید حجت الاسلام «طیب خرم آبادی» با خانواده این شهید دیدار و لوح سپاس به پدر این شهید تقدیم کرد.

همچنین معاون پارلمانی رییس جمهور در ادامه این سفر یک روزه در مصلی شهر نهاوند برای مردم سخنرانی خواهد کرد.

حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور بعداز ظهر امروز نیز با نیروهای انقلابی و دانشگاهیان همدان دیدار کرده و برنامه پایانی این سفر دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان است.

شهید طیب خرم‌آبادی متولد ۱۳۴۷، اعزامی جمعی لشکر ۳۲ انصارالحسین (ع) به منطقه جزیره مجنون است که در تاریخ ۲۰ شهریورماه ۱۳۶۵ به شهادت رسید و پیکر مطهرش بعد از ۲۷ سال شناسایی و در سال ۹۳ در گلزار شهدای نهاوند آرام گرفت.

استان همدان حدود هشت هزار شهید را تقدیم انقلاب کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha