تولید ۶ خودرو با ۵ ستاره کامل کیفی در آذرماه ۱۴۰۰

تهران- ایرنا- بر اساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی انجام شده در آذرماه ۱۴۰۰، ۶ خودرو شامل سه خودروی سبک و سه خودروی سنگین موفق به کسب پنج ستاره کامل کیفی شدند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، گزارش ارزیابی و ارزشیابی خودروهای ساخت داخل در مهرماه ۱۴۰۰ توسط دفتر صنایع خودرو وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شده است.

۲ خودرو با ۴ ستاره کیفی در گروه وانت

در آذرماه ۱۴۰۰ در گروه خودروهای سبک، بخش وانت و در لیست قیمتی ۲، وانت های کارا ۲۰۰۰ تک کابین تیپ ۳ و وانت کارا ۲۰۰۰ دو کابین تیپ ۳ از تولیدات شرکت بهمن موتور و خودرو سایپا ۱۵۱ شرکت سایپا بن‌رو موفق به کسب سه ستاره کیفی شده‌اند.

همچنین وانت‌های نیسان تک سوز آپشنال و نیسان دوگانه سوز آپشنال از محصولات شرکت زامیاد هر کدام یک ستاره کیفی به دست آوردند، وانت پادرا پلاس شرکت زامیاد نیز توانست ۳ ستاره کیفی به دست آورد.

در لیست قیمتی یک گروه وانت نیز وانت نیوپیکاپ فوتون دیزلی (ایران خودرو دیزل) به همراه وانت ۸KMC T شرکت کرمان موتور ۴ ستاره کیفی را از آن خود کرد و وانت پیکاپ UAZ شرکت سروش دیزل مبنا نیز سه ستاره کیفی به دست آورد.

۳ خودروی سبک با ۵ ستاره کامل کیفی

در گروه سبک، بخش سواری و در لیست قیمتی یک، خودروهای تیگو۷ و تیگو ۵ تولید شده در شرکت مدیران خودرو سه ستاره کیفی دریافت کرده است.

همچنین در لیست قیمتی ۲، هایما ۷S اتوماتیک ایران خودرو خراسان چهار ستاره کیفی را از آن خود کرد.

JAC_S۵ و JAC_S۳ کرمان موتور در این لیست قیمتی سه ستاره‌ای شدند. SWM G۰۱F شرکت سیف خودرو چهار ستاره و آریزو ۶ و آریزو ۵ توربو مدیران خودرو نیز سه ستاره کیفی به دست آوردند.

همچنین در این گروه و این کلاس قیمتی خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی شرکت بهمن موتور ۵ ستاره کامل کیفی را از آن خود کرد و خودروی MVM X۳۳S شرکت مدیران خودرو نیز دو ستاره را از آن خود کرد.

در لیست قیمت ۳ نیز خودروی ۲۲MVM X شرکت مدیران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کرد و خودروی MVM۳۱۵+AT مدیران خودرو نیز سه ستاره کیفی به دست آورد.

تولید ۹ خودرو سواری با ۴ ستاره کیفی در آذرماه۱۴۰۰

همچنین در کلاس قیمتی چهار، دنا پلاس توربو اتوماتیک شرکت ایران خودرو ۵ ستاره کامل کسب کرد و خودروهای دنا پلاس از ایران خودرو و پژو ۲۰۷ پانورمای شرکت ایران خودرو نیز هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

در این لیست قیمتی رانا پلاس و پژو ۲۰۶ از محصولات ایران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و پژو پارس ایران خودرو کرمانشاه نیز سه ستاره ای شدند.

در این لیست، سمند و سورن پلاس ایران خودرو تبریز، پژو پارس و پژو ۴۰۵ ایران خودرو خراسان، پژو پارس ایران خودرو مازندران، پژو پارس ایران خودرو فارس همگی ۳ ستاره کیفی را از آن خود کردند. همچنین تارای ایران خودرو و شاهین سایپا موفق به کسب ۴ ستاره کیفی شدند.

در سطح قیمتی پنج نیز کوییک سایپا ۴ ستاره به دست آورد. در این سطح قیمتی کوییکR پارس خودرو، تیبا ۲ شرکت سایپا و همچنین ساینا کاشان سایپا-سیتروئن موفق به دریافت ۳ ستاره کیفی شدند و تیبای شرکت سایپا سیتروئن نیز ۳ ستاره دریافت کردند. کوییکS شرکت سایپا ۴ ستاره به دست آورد و کوییک پارس خودرو نیز ۴ ستاره ای شد.

۳ خودروی سنگین با ۵ ستاره کامل کیفی در آذرماه ۱۴۰۰

در بخش کامیونت، کامیونت ایسوزو ۸۵NMR و کامیونت ایسوزو NPR۷۵K بهمن دیزل موفق به کسب ۵ ستاره کامل کیفی شدند و کامیونت شیلر بهمن دیزل به همراه کامیونت الوند شرکت سایپا دیزل نیز ۴ ستاره کیفی را از آن خود کردند. کامیونت FAW TigerV۶ شرکت سیبا موتور نیز ۴ ستاره کیفی به دست آورد.

در بخش کامیون نیز کامیون ایسوزوNPR۷۵M بهمن دیزل ۵ ستاره کامل کیفی به دست آورد و کامیون بنز WH ایران خودرو دیزل نیز سه ستاره کیفی به دست آوردند.

همچنین کامیون FAW TigerV۸ از تولیدات شرکت سیبا موتور نیز موفق شد ۴ ستاره کیفی را به دست آورد.

در بخش کشنده‌، خودروی کشنده ۶FAWJ سیباموتور و کشنده نیوفوتون ۴AUMAN H ایران خودرو دیزل چهار ستاره ای شدند.

در این بخش، کشنده سیتراک ۷C متعلق به شرکت پیلسان نیز ۴ ستاره کیفی را از آن خود کرد و کشنده دیما HT۴۹۰ دیما دیزل و کشنده C&C آریا دیزل نیز ۴ ستاره به دست آوردند.

در بخش مینی بوس، مینی بوس پگاسوس شرکت بهمن دیزل ۳ ستاره کیفی به دست آورد و ون مسافری وانا از از تولیدات ایران خودرو دیزل نیز ۴ ستاره کیفی را از آن خود کرد. همچنین ون مسافری هیوندا H۳۵۰سروش دیزل مبنا نیز ۴ ستاره به دست آورد.

در بخش اتوبوس شهری نیز اتوبوس شهری ATROS تولید شرکت ایران خودرو دیزل ۴ ستاره کیفی را به دست آورد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha