عملیات اجرایی قرارگاه پشتیبانی اربعین در مرز چذابه آغاز شد

اهواز - ایرنا - مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران گفت : عملیات اجرایی ساختمان قرارگاه پشتیبانی اربعین شرکت توزیع برق خوزستان با هدف ارائه خدمات در زمینه آب و برق به زائران و خادمان سیدالشهدا در ایام اربعین در مرز چذابه آغاز شد .

به گزارش چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق خوزستان ، سید یعقوب محمدمرادی در آیین آغاز عملیات اجرایی ساختمان قرارگاه اربعین در مرز چذابه اظهار داشت : برای ما افتخار است در منطقه ای که قدمگاه شهدا بوده و امروز قدمگاه زائران سیدالشهدا می باشد اقدامات مورد نیاز را انجام دهیم. 

وی  با بیان اینکه زیرساخت‌های ایجاد شده از طرف صنعت آب و برق در خوزستان به بهترین شکل انجام شده ، عنوان کرد:  قرارگاه پشتیبانی صنعت آب و برق این تلاش جهادی را ادامه خواهد داد و شرکت توانیر نیز حمایت لازم را می کند تا تاسیسات پشتیبانی به بهترین شکل ایجاد شود .

مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران افزود :  امکانات احداث شده در این محل همچون سیستم روشنائی، شبکه آب و فاضلاب کار بسیار بزرگ و قابل توجهی است.

وی با بیان اینکه چذابه تنها پایانه مرزی کشور است که شبکه فاضلاب دارد افزود:  اجرای کارهای زیرساختی و فنی و مهندسی اقدامی ماندگار در مناطق مرزی بوده و یکی از قابلیت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی را نشان می دهد .

سالن قرارگاه پشتیبانی اربعین در مرز چذابه طبق تفاهم نامه با منابع طبیعی در قالب یک زمین یک و نیم هکتاری طراحی شده و شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو کار ساخت آن را به عهده دارند.

مرزهای شلمچه و چذابه در خوزستان ۲ گذرکاه مهم‌ تردد زائران اربعین حسینی می باشند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha