پاراتیرانداز دامغانی ۲ مدال نقره مسابقات قهرمانی کشور را کسب کرد

سمنان- ایرنا- رییس هیات تیراندازی دامغان گفت: محمدرضا امینی، پاراتیرانداز اعزامی از دامغان به مسابقات قهرمانی کشور توانست ۲ مدال نقره رقابت ها را از آن خود کند.

محمدکاظم خطیبی روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: نوزدهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی جانبازان و معلولان کشور در بخش آقایان از ۱۸ تا ۲۰ دیماه ۱۴۰۰ به میزبانی فدراسیون در تهران برگزار شد. 

وی ادامه داد: در این دوره از رقابت‌ها حسین بینائیان و محمود باقر نژاد در رشته تپانچه بادی و محمدرضا امینی در رشته تفنگ بادی از استان سمنان به مسابقات اعزام شدند.

خطیبی اضافه کرد: در پایان این رقابت‌ها، محمدرضا امینی در ماده R۴ (تفنگ ایستاده) و R۵ (تفنگ درازکش) توانست با درخشش در مرحله مقدماتی با رکورد ۶۲۵.۶ در رشته R۴ بعنوان نفر اول و با رکورد ۶۳۳.۵ در رشته R۵ به عنوان نفر اول به فینال هر یک از رشته های مسابقات راه پیدا کنند. 

وی تصریح کرد: امینی، ورزشکار خوش آتیه دامغانی، در پایان مسابقات و در فینال هر ۲ ماده، توانست به مقام دوم دست پیدا کنند.

رییس هیات تیراندازی دامغان گفت: کسب مقام دوم تیراندازی جانبازان و معلولین قهرمانی کشور توسط پاراتیرانداز دامغانی افتخار بزرگی برای استان است که امیدواریم شاهد درخشش روزافزون تیراندازان باشیم. 

به گزارش ایرنا، با دعوت رسمی فدراسیون جانبازان و معلولان، محمد کاظم خطیبی از شهرستان دامغان بعنوان داور این دوره از مسابقات دعوت شد و به قضاوت پرداخت. 

 ۳۸ هیات ورزشی در دامغان فعالیت دارند و چهار هزار نفر در این شهرستان بیمه شده ورزشی هستند.

شهرستان دامغان در رشته تیراندازی دارای بیش از ۱۲۰ ورزشکار سازمان یافته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha