۲۰ دی ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۳۵
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 84607900
۳ نفر

برچسب‌ها

میزان جرایم خشن در سبزوار کاهش چشمگیری یافت

سبزوار- ایرنا- رییس دادگستری سبزوار گفت: با ایجاد قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش، میزان جرایم خشن در این شهرستان بیش از ۵۰ درصد نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش یافته است.

میرعلم سیدی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با اقدامات قاطع دستگاه قضایی و بر مبنای آمار پزشکی قانونی و نیروی انتظامی، وقوع قتل در شهرستان سبزوار ۷۰ درصد و نزاع دسته جمعی ۴۳ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کمتر شده است.

وی اظهار داشت: دستگاه قضایی به عنوان متولی اجرای عدالت با هدف ارتقای امنیت شهروندان برخورد قاطع و فوری با اراذل و اوباش را در دستور کار خود قرار داده است.  

سیدی افزود: با هدف برقراری احساس امنیت بیشتر و برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت، قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش در سبزوار با همکاری نیروهای امنیتی و انتظامی و دستگاه قضا ایجاد و به منظور  صدور کیفرخواست و تسریع در احکام، شعبه ای ویژه برای رسیدگی به پرونده های مرتبط با جرایم خشن ایجاد شده است.

رییس دادگستری سبزوار گفت: چنانچه افرادی همچون گذشته به جولان و شرارت ادامه دهند، نخواهند توانست از چنگال عدالت و قانون فرار کنند و با قاطعیت با آنها برخورد می شود.

سیدی افزود: برخورد قاطع همراه با رافت اسلامی، سبب ندامت و  پشیمانی بسیاری از اراذل و اوباش در شهرستان سبزوار شده است.

شهرستان ۲۸۵ هزار نفری سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha