نمایشگاه تخصصی فناوری اطلاعات، ارتباطات، امنیت و حراست در عسلویه برپا شد

بوشهر-ایرنا- سومین نمایشگاه تخصصی، فناوری اطلاعات، ارتباطات، امنیت و حراست و نخستین نمایشگاه اچ.اس.ای در صنعت نفت گاز و پتروشیمی روز یکشنبه در آیینی با حضور شماری از مسئولان استان بوشهر در عسلویه برپا شد.

به گزارش ایرنا، رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس گفت: در نمایشگاه یاد شده بیش از ۶۰ شرکت فناور و دانش بنیان کشور آخرین دستاوردهای خود را در این نمایشگاه به معرض نمایش می‌‏گذارند.

حسن حبیبی افزود: برگزاری نمایشگاه‌های داخلی با حضور شرکت‌های فناور و دانش بنیان فرصتی برای بهره‌‏گیری از توان و ظرفیت متخصصان و فناوران داخلی است.

مجری برگزاری نمایشگاه گفت: شرکت‏‌های حاضر در این نمایشگاه از امروز به مدت سه روز تولیدات خود را که مرتبط با صنعت نفت، گاز و پتروشیمی است، ارائه می‎‌کنند.

امین خواجه‌ئیان افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه، معرفی شرکت‌‏های سازنده داخلی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی است.

واحد فناور شتاب دهندگان بازار پارس از واحدهای مستقر در پارک علم و فناوری خلیج فارس و کارگزار فن بازار منطقه‌ای استان بوشهر مجری برگزاری سومین نمایشگاه تخصصی، فناوری اطلاعات، ارتباطات، امنیت و حراست و اولین نمایشگاه اچ.اس.ای در صنعت نفت گاز و پتروشیمی عسلویه است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha