فرمانداران به دور از جناح بازی سیاسی، خادم همه مردم باشند

اصفهان_ایرنا_معاون سیاسی، امنیتی استاندار اصفهان گفت: فرماندار یک شهرستان، نماینده همه مردم است و وابسته به هیچ جناحی نیست بلکه مُنتصب نظام و مردم محسوب می‌شود.

به گزارش ایرنا، محمدرضا جانثاری، ظهر یکشنبه در آیین معارفه سرپرست فرمانداری جرقویه در مجتمع غدیر شهر نیک‌آباد این شهرستان اظهار داشت: تشکیل نظام جزو ارکان اسلام است و از ابتدای انقلاب تاکنون، جوانان زیادی در راه تشکیل این نظام شهید شده‌اند.

وی ادامه داد: البته این به معنی خوب بودن یا مشکل نداشتن نظام نیست اما انسان بصیر و عاقل، مسائل را دقیق می‌نگرد و اسیر دست تفکرات التقاطی، لیبرالیسم ، سکولاریسم و مکاتب انحرافی دین و دنیا نمی‌شود.

جانثاری تاکید کرد: ما چندین دولت را پشت سر گذاشته‌ایم اما دولت فعلی ادعای گفتمان انقلابی دارد و ما نیز خجالت نمی‌کشیم  که بگوییم انقلابی هستیم و فرماندار نیز باید توجه به جریان حاکم در شهرستان، حامی جریان انقلابی و به دور از نگاه حزبی  و جناحی باشد.

وی گفت: ما قصد زیر سووال بردن دولت گذشته را نداریم، هرچند مردم کمی از نظام فاصله گرفتند اما  هر کس کوچکترین قدمی در راه مردم برداشته باشد، مردم هم قدرشناس او هستند.

معاون استاندار اصفهان اضافه کرد: در شرایط فعلی فرمانداران باید توجه ویژه ای به امور دینوی و اخروی مردم داشته باشند البته نه آنچنان آخرت‌گرا باشند که از زندگی مردم غافل شوند و نه آنقدر غرق امور دنیوی باشند که از آخرت غافل شوند؛ بلکه باید محیط زندگی سالم برای مردم فراهم کنند.

جانثاری اضافه کرد: باید در کنار مردم باشید و به مشکلات آنان از قبیل اشتغال، ازدواج، سرپناه و امنیت جانی  و مالی رسیدگی کنید و به دور از حواشی و بطالت وقت، فقط خدمت مردم را در راس امور خود قرار دهید..

محسن ریاحی سرپرست جدید فرمانداری جرقویه نیز در این مراسم گفت: از اولویت های کاری ما در این شهرستان حمایت از اقتصاد مقاومتی است زیرا سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در بیانات رهبری عنوان شده است که اگر اجرا شده بود اکنون کشور ما تحت این فشارها نبود.

سرپرست فرماندار جرقویه گفت: وظیفه خود می‌دانم در این شهرستان جریان انقلابی را تقویت و حاکمیت جریان انقلابی را برپا دارم.

در این مراسم محسن ریاحی بعنوان سرپرست جدید فرمانداری جرقویه معرفی و از خدمات حسن جعفری هرندی سرپرست سابق این فرمانداری تقدیر شد.

شهرستان جرقویه واقع در جنوب شرقی استان اصفهان، چندین شهر و روستا از جمله شهرهای نیک‌آباد، نصرآباد، محمدآباد و حسن‌آباد را شامل می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha