بودجه سال آینده شهرداری شیروان بیش از ۱۰۳میلیارد تومان پیشنهاد شد

بجنورد-ایرنا- معاون مدیریت توسعه و منابع شهرداری شیروان گفت: بودجه ۱۰۳ میلیارد و ۵۰۰میلیون تومانی شهرداری سال آینده این شهرستان خراسان شمالی پیش از موعد مقرر تنظیم و تقدیم شورای اسلامی شهر شد.

جواد سرایدار روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بودجه سال ۱۴۰۱ این شهرداری بسیار  دقیق و علمی تنظیم شده که حاصل ۱۹ جلسه بحث و بررسی فشرده و صریح و شفاف با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، معاونان و برخی از صاحب نظران صورت گرفت.

وی خاطرنشان کرد: از این میزان ۵۸ درصد سهم اعتبارات و امور جاری و ۴۲ درصد هم سهم امور عمرانی است و به بیانی از کل بودجه سال آینده ۶۱ میلیارد تومان به اعتبارات و هزینه های جاری و ۴۲ میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان هم به امور عمرانی اختصاص یافته است.

سرایدار دقیق بودن بودجه را از مهم‌ترین ویژگی های آن عنوان کرد و افزود: در بودجه ۱۴۰۱ شهرداری شیروان، اجرای طرح های عمرانی مانند تکمیل پروژه ها ، آموزش شهروندی ، توسعه فضای سبز ، طرح تفکیک زباله از مبدا و زیباسازی سیما و منظر شهری از اولویت برخوردار هستند، ضمن آنکه بر ضرورت ایجاد سرمایه و منابع پایدار و تشکیل کارگروه سرمایه گذاری هم بسیار تاکید شده است.

معاون مدیریت توسعه و منابع شهرداری شیروان با اشاره به حمایت های همه جانبه و راهنمایی های سازنده اعضای شورای اسلامی شهر در سه ماه گذشته و خاصه در زمان تنظیم بودجه گفت: بودجه دقیق، راهبردی و کارآمد ۱۴۰۱ را باید حاصل تلاش شهردار، حمایت ها و رهنمودهای اعضای محترم شورای اسلامی شهر و جلسات کارشناسانه و خوبی دانست که برای تبیین و تنظیم بودجه برگزار شد و امیدوارم با همدلی و همکاری مردم بتوانیم، این بودجه را محقق و تحولی چشمگیر در شیروان بزرگ و پر افتخار ایجاد کنیم.

شهر شیروان با ۸۵ هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha