۲ میلیارد ریال وسایل گرمایشی به خانواده‌های نیازمند قزوینی اهدا شد

قزوین - ایرنا - مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) استان قزوین از اهدای ۲ میلیارد ریال وسایل گرمایشی در قالب اجرای طرح پویش دلگرمی احسان به خانواده‌های نیازمند استان خبر داد.

سید مهدی میر غفاری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این وسایل گرمایشی شامل ۱۲۷ دستگاه بخاری و ۱۰ دستگاه آبگرمکن بوده که به نیازمندان استان اهدا شده است.

وی اضافه کرد: با آغاز اجرای طرح پویش دلگرمی احسان توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان به منظور حمایت از خانواده‌های نیازمند در فصل سرما این وسایل گرمایشی تهیه شد و بین خانواده‌های کم برخوردار و نیازمند توزیع گردید.

میرغفاری با بیان اینکه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) برابر رسالت تعیین شده به طور مستمر شرایط و وضعیت معیشی مردم را بررسی می‌کند، اظهار داشت: این ستاد متناسب با توان خود برای رفع محرومیت وارد میدان شده و با ورود ویروس کرونا به کشور و تبعات ناشی از آن بر اقشار کم درآمد تاکنون بیش از ۷۰ هزار بسته اقلام معیشتی به ارزش بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال را با کمک گروه‌های جهادی به دست جامعه هدف رسانده است.

این مسؤول در خصوص شیوه شناسایی خانواده های نیازمند در این طرح، گفت: این آمار توسط گروه های جهادی و نهادهای حمایتی استان شناسایی شده و در اختیار ستاد قرار گرفته است.

میرغفاری همچنین از توزیع گوشت قرمز بین خانواده‌های نیازمند در روزهای آینده خبر داد و اضافه کرد: با حمایت بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، ۲۱ تن گوشت قرمز گوسفندی بین نیازمندان و مناطق محروم استان توزیع می شود که متعاقبا خبر آن اطلاع رسانی خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha