شهردار: ۳۷۰ حساب بانکی شهرداری شیراز را بستم

شیراز-ایرنا- شهردار شیراز با بیان اینکه طی چند ماه گذشته ۳۷۰ حساب شهرداری شیراز را بستم،گفت: کل حساب‌های پشتیبان باید بسته شود تا مبلغ رسوب کاهش یافته و به جریان نقدینگی اضافه شود.

به گزارش دریافتی روز جمعه از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، سید احسان اصنافی در دیدار با مدیرعامل بانک شهر با تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س) اظهار داشت: کل حساب‌های پشتیبان باید بسته شود تا مبلغ رسوب کاهش یافته و به جریان نقدینگی اضافه شود.

شهردار شیراز خواستار انتقال تکنولوژی کارت بلیت‌ها از بانک شهر به شهرداری شیراز شد و همچنین توزیع کارت بلیت در سطح شهر صورت پذیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این نشست با تسلیت ایام فاطمیه عنوان کرد: مشکلاتی از قبل روی هم انباشته شده و کار را برای شورا و شهرداری دشوار کرده است.

مهدی طاهری با بیان اینکه مردم به دولت و مدیریت جدید شهری امید دارند، اذعان داشت: تلاش داریم خیزش و جهش در شهر شیراز رقم بخورد که این مهم با همراهی و هم افزایی در مسائل میسر می شود.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز تصریح کرد: باید در آینده نزدیک و پشت سر گذاشتن موانع، شاهد شروع پروژه‌های خوب و موثر و کاربردی در شیراز باشیم که موجب آسایش و رفاه مردم شود.

وی در پیشنهادی پیرامون نوسازی ناوگان اتوبوسرانی گفت: با حداکثر ۱۰ درصد قیمت یک اتوبوس می توان آن را نوسازی کرد تا همچون یک اتوبوس جدید خدمت‌رسانی کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha