مساعدت ۶۳ میلیارد ریالی حامیان به کودکان اکرام بروجرد

بروجرد - ایرنا- معاون توسعه مشارکت مردمی کمیته امداد امام (ره) لرستان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون حامیان طرح اکرام و محسنین ۶۳ میلیارد و ۶۹۵ میلیون ریال به حساب فرزندان معنوی خود در بروجرد واریز کردند.

"مجید طائف" روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  چهار هزارو ۷۹۸ حامی با  کمیته امداد شهرستان بروجرد همکاری می کنند.

وی افزود: کمک های خیران طرح اکرام و محسنین مستقیما به حساب کودکان مورد حمایت خود واریز و در سرفصل های حمایتی، مسکن، درمان، فرهنگی و اشتغال هزینه شده است.
طائف با اشاره به اینکه یک هزا رو ۶۷۲ دانش آموز و کودک از این طرح بهره مند هستند افزود: از این تعداد ۶۷۷ کودک ایتام و ۹۹۵ نفرطرح محسنین با سرپرست بیمار و از کار افتاده ماهیانه از کمک های خیران حامی بهره مند هستند.
معاون  توسعه مشارکت مردمی کمیته امداد امام (ره) لرستان افزود: مردم نوعدوست و خیر  می توانند با مراجعه به ادارات کمیته امداد، سایت www.emdad.ir یا #۰۶۶۲*۸۸۷۷* در این طرح ثبت نام نمایند.
طرح اکرام و محسنین یکی از برنامه های کمیته امداد امام خمینی در راستای ارتقای سطح معیشت و زندگی کودکان یتیم و سرپرست بیمار است که با انتخاب یک یا چند کودک ماهیانه مساعدت های نقدی و کالا توسط حامی به حساب کودک مورد حمایت واریز می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha