۱۵ دی ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۰۸
کد خبرنگار: 1163
کد خبر: 84603344
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

چهار مدیر شهرداری سنندج منصوب شدند

سنندج- ایرنا- شهردار سنندج در احکامی جداگانه ای سرپرست سازمان های سرمایه گذاری، حمل و نقل بار و مسافر، آرامستان ها و سرپرست اداره املاک و مستغلات شهرداری را منصوب کرد.

به گزارش ایرنا، با حکم انور رشیدی شهردار سنندج، "شمس الدین ساعد" به عنوان سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردم، "سامان سعیدی " به عنوان سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر، "شاهرخ فاتحی" سرپرست سازمان آرامستان ها و "مسعود فریدی" به عنوان سرپرست اداره املاک و مستغلات شهرداری سنندج منصوب شدند.

انور رشیدی در احکام منصوبان جدید نوشته است: شهرداری‌ها یک نهاد کاملا مردمی هستند، بنابراین خدمات شایسته و صادقانه به شهروندان باید در سرلوحه کار تک تک مدیران و کارکنان شهرداری باشد.

وی تاکید کرده است: تکریم ارباب رجوع، رفع مشکلات و معضلات شهری و اجرای طرح های عمرانی، خدماتی  و رفاهی در شهر از مهمترین برنامه‌هایی است که مدیران شهرداری باید در راستای تحقق آن و دیگراهداف و برنامه‌های شهرداری گام بردارند.

انجام ۳۳۵ عملیات اتش نشانی در سنندج 

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج هم در خبر جداگانه ای گفت: پاییز امسال آتش نشانان این سازمان ۳۳۵ عملیات امداد و نجات و اطفاء حریق انجام داده اند.

سهیل فضل وزیری اظهار داشت: از این تعداد عملیات انجام شده، ۱۲۸ عملیات اطفا حریق و ۲۰۷ عملیات امداد و نجات بوده است.

وی یادآور شد: در حوادث رخ داده ۵۰ نفر از شهروندان دچار آسیب شده و پنج نفر هم جان خود را از دست دادند.

پاکسازی مسیر ناحیه منفصل شهری ننله

مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری ننله هم گفت: با همکاری شهرداری، مشارکت ساکنان این ناحیه و در قالب پویش دوستداران محیط زیست، زباله‌های مسیر حدفاصل میدان امام رضا تا پل شیخ ناحیه منفصل ننله جمع آوری و پاکسازی شد.  

قانع حسینی افزود: مشارکت و همکاری شهروندان با مجموعه مدیریت شهری می‌توانند بسیاری از مشکلات شهر را رفع کند لذا تلاش می شود اینگونه برنامه ها با مشارکت مردم و در قالب پویش‌های مردمی انجام شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha