فرماندار ری: تقویت مبانی انقلاب بین جوانان از برکات وجود حاج قاسم بود

شهرری - ایرنا - فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: تقویت مبانی فکری، ایمانی، اسلامی و انقلابی در میان مردم بویژه نسل جوان و نوجوان از برکات وجود سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جامعه بود که این امر یکی از دلایل اصلی عشق و علاقه بی حد مردم کشورمان به شخصیت سردار دلها است.  

حسین توکلی کجانی روز چهارشنبه به مناسبت دومین سالگرد شهادت فرمانده محور مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران افزود: شهید سلیمانی در تمامی دوران زندگی پربرکت خود، به معنای واقعی کلمه دشمن شناس بود و با توانایی و هوش منحصر به فرد خود تمامی نقشه های دشمنان را نقش بر آب و در تمام مقاطع و جبهه های مختلف نبرد با ظلم و استکبار برای مقابله با دشمن نقشه ای دقیق و کامل ترسیم می کرد.

وی اظهار داشت: به اعتراف اکثر فرماندهان نظامی دنیا شهید سلیمانی یک نظریه پرداز بی مانند در صحنه های نبرد بود.

معاون استاندار تهران شجاعت و تدبیر را از ویژگی های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برشمرد و خاطرنشان کرد: این شهید والامقام یک فرمانده جنگ آور و مسلط در عرصه نظامی با اخلاص، متواضع و خاشع بود.

این مسئول اضافه کرد: سردار دلها در حالیکه در تمام لحظات عمرش آرزویی جز شهادت در راه حق در جبهه های نبرد با باطل نداشت، بسیار حساب شده و با تدبیر عمل می کرد.

فرماندار ویژه شهرستان ری یادآور شد: شهادت حاج قاسم سلیمانی زنده بودن انقلاب اسلامی را به تمام دوستان و دشمنان آن اثبات کرد و دلاوری ها و فتوحات بی نظیرش بویژه در جنگ با داعش، دشمنان قسم خورده انقلاب را در برابر عظمت ملت ایران به خضوع وا می داشت.

به گزارش ایرنا، سرباز ولایت و امت اسلامی سردار سپهبد پاسدار حاج «قاسم سلیمانی» فرمانده فداکار، شجاع و بی‌نظیر نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بامداد (جمعه ۱۳ دی ۹۸) در پی حمله هوایی نیروهای متجاوز و تروریست آمریکایی در نزدیکی فرودگاه بغداد پس از عمری مجاهدت، فداکاری و نقش‌آفرینی‌های ماندگار و پرافتخار در راه اعتلای اسلام و دفاع از قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و سرافرازی ایران عزیز به شهادت رسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha