توانمندی مدیریتی و تخصص محوری مولفه‌های انتخاب فرماندار در اصفهان است

اصفهان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: توانمندی مدیریتی، تخصص محوری و خدمتگزاری مردمی جزو مولفه‌های انتخاب فرمانداران شهرستان‌های استان است.

محمدرضا جان‌نثاری روز چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: در کنار این مولفه ها، صلاحیت‌های مبتنی با رویکرد دولت سیزدهم مانند فساد ستیزی و روحیه جهادی و انقلابی نیز در انتخاب فرمانداران مورد توجه است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۱۰ فرماندار جدید در شهرستان های استان اصفهان منصوب شده اند، اظهار داشت: بزودی وضعیت سایر فرمانداری ها نیز مشخص خواهد شد.

معاون استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: فرمانداران و مدیران ارشد استانی باید برای رفع نیازهای جامعه، پر تلاش و با روحیه مردمی باشند و وقت خوبی را به دور از خستگی به امور و ماموریت های محوله اختصاص بدهند.

جان نثاری با اشاره به اینکه بهبود شرایط زندگی مردم و رفع مشکلات، انگیزه اصلی تغییرات مدیریتی به دور از سیاسی کاری در این استان است، تصریح کرد: تغییرات مدیریتی با انگیزه و هدف سیاسی انجام نمی‌شود و وقت دولت، متمرکز بر این مسائل نیست.

وی تلاش برای رفع مشکلات داخلی و حفظ اتحاد و امنیت را جزو مهمترین محورهای فعالیت مدیریت کلان استان همسو با سیاست‌های دولت سیزدهم بیان کرد که باید به دور از مسائل حاشیه‌ای به آن پرداخت.

وی ادامه داد: تغییر فرمانداران و دیگر مدیران در راستای تحقق برنامه‌های دولت در حال انجام است تا افرادی همسو با این شرایط منصوب شوند و پیگیر کارهای مردم و نیازهای جامعه باشند.

به گزارش ایرنا، با استقرار دولت سیزدهم در استان اصفهان تا کنون فرمانداران جدید شهرستان های آران و بیدگل، اصفهان، برخوار، شاهین شهر و میمه، خوانسار، نطنز، تیران و کرون، گلپایگان، شهرضا و نجف آباد منصوب شده اند.

استان اصفهان با بیش از پنج میلیون و ۳۰۰ هزار نفر جمعیت دارای ۲۸ شهرستان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha