رغبتی: اطلاعی در مورد انتخاب مدیریت پرسپولیس ندارم/با من در مورد جایگزینی علی‌نژاد صحبت شده است

تهران-ایرنا- مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت وزارت ورزش گفت: با من در مورد معاونت ورزش حرفه‌ای و قهرمانی صحبت شده است و فعلا هم من کارها را انجام می‌دهم.

به گزارش ایرنا، علی رغبتی در جریان برگزاری مجمع فدراسیون کبدی با اشاره به برگزاری مجامع فدراسیون‌های مختلف اظهار داشت: برنامه ما این است مجامع طبق برنامه برگزار شود اما این دوره تفاوتی با دوره‌های قبل دارد.در مجمع فعلی حتی برای هیات رئیسه هم رای گیری می‌شود. به همین خاطر تعداد زیادی مطرح هستند که باید تایید صلاحیت اعلام شوند.

وی افزود: اگر تایید صلاحیت اکثریت اعضا بیاید، انتخابات را برگزار می‌کنیم و اگر این اتفاق رخ ندهد، فرصتی می‌دهیم تایید صلاحیت احراز شود تا حق کسی ضایع نشود. در همین راستا نیز انتخابات فدراسیون تکواندو فردا برگزار می‌شود. همچنین فرایند برگزاری انتخابات فدراسیون بوکس هم در حال انجام است.

مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت وزارت ورزش در مورد تعویق انتخابات سایر فدراسیون‌ها مانند تیراندازی و بسکتبال، خاطرنشان کرد: برای هفته آینده باید ببینیم برنامه ها چطور است و به احتمال ۹۹ درصد انجام می‌شود. ۱۰ فدراسیون همزمان انتخابات دارند. به همین دلیل تعداد افراد زیاد است و ممکن است به خاطر کمبود وقت اسامی کامل نیاید که اگر اکثریت اسامی اعلام نشود فرصت دیگری می‌دهیم. 

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی درباره اینکه شنیده شده تایید صلاحیت دادگر نامزد تیراندازی نیامده، گفت: تیراندازی از همان فدراسیون‌هایی است که تعداد زیادی از اسامی بدون پاسخ مانده اند. اگر تعداد زیادی از صلاحیت‌ها بدون پاسخ باشد، انتخابات به تعویق می‌افتد. 

رغبتی در مورد انتخاب معاونت ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: صحبت‌هایی در این زمینه وجود دارد اما  این موضوع از اختیارات وزیر است.

رغبتی تاکید کرد: با من هم برای معاونت صحبت شده و در خیلی از کارهای مختلف با وزیر جلسه دارم. الان کارها را در معاونت من انجام می‌دهم تا تکلیف مشخص شود. 

مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت وزارت ورزش درباره مشخص وضعیت مدیرعامل و هیات مدیره پرسپولیس، خاطرنشان کرد: در حوزه کاری من نیست. پرسپولیس مجمع دارد و اطلاعاتی در این مورد ندارم‌. مدتی در هیات مدیره بودم و سال گذشته جدا شدم. همکاری مستقیم با پرسپولیس ندارم اما تمام کارهای قهرمانی باشگاه به من مربوط باشد، انجام می‌دهیم. 

وی در پاسخ به سوالی در مورد بازنشستگی علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداریز تصریح کرد: علی مرادی در حال حاضر رئیس است و هر زمانی او رفت، سرپرست معرفی می‌شود. باید نامه کتبی به دست ما برسد. هنوز رسمی در مورد کناره‌گیری مرادی چیزی به دست ما نرسیده است. 

رغبتی در خصوص ادغام بودجه وزارت و کمیته، اظهار داشت: در جریان نیستم چرا که بودجه باید ابلاغ شود. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha