کامیابی‌نیا: هدف پرسپولیس کسب ششمین قهرمانی متوالی است/برخی قراردادها ظلم به بازیکن ایرانی است

تهران- ایرنا- هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه در پرسپولیس تلاش می‌کنند تا قهرمان شویم تا ششمین قهرمانی متوالی را کسب کنیم.

به گزارش ایرنا، کمال کامیابی‌نیا اظهار داشت: کادرفنی خیلی زحمت کشید. هدف ما قهرمانی است و امسال قطعا به کسب ششمین قهرمانی متوالی فکر می‌کنیم.

وی در مورد جدال با فولاد در سوپر جام افزود: سوپر جام را باید اول فصل بازی می‌کردیم اما هر زمان کسب کنیم شیرین است. هواداران نیز لطف دارند هر زمان می‌بینند دایی صدایم می‌زنند. 

وی در مورد وضعیت محسن مسلمان که رابطه نزدیکی با او دارد، گفت: مسلمان کمی با تصمیماتش اشتباه کرد. او الان هم اگر بازگردد می‌تواند مسلمان قبل شود. او فوتبالیست فوق‌العاده‌ای است.

وی در مورد رقابت‌برای قهرمانی گفت: رقابت تیم‌ها در لیگ امسال نزدیک است. الان زود است بخواهیم در مورد قهرمانی صحبت کنیم. خودمان باید تلاش کنیم تا در پایام فصل قهرمانی را کسب کنیم.سپاهان، آلومینیوم، استقلال تیم‌های مدعی هستند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که دیدار با سپاهان سخت‌تر است یا استقلال گفت: بازی با استقلال برای هواداران مهم است اما بازی با سپاهان همیشه حساس بوده و بازی سنگینی را پشت سر گذاشتیم.

وی گفت: در شرایط فعلی فشردگی لیگ، ریکاوری خوب مهم است. زمین تمرینی ما خیلی سفت است. امید عالیشاه، مهدی ترابی مصدوم شدند. شرایط تمرینی خوب نیست اما کادرفنی خوب ما را ریکاوری می‌کنند تا بتوانیم موفق شویم.

کامیابی‌نیا تاکید کرد: ما آنالیز تیم‌های دیگر را می‌بینیم اما وقتی آنها مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرند با تمام توان ظاهر می‌شوند. در این چند سال تیم خوبی داشتیم و خیلی خوب توانستیم با زحمت قهرمان شویم. این حرف‌ها لوث شده است. در این چند سال من خودم دو کتف دادم. مصدومیت‌های زیادی دادیم و اینطور نبود راحت قهرمان شویم.

وی در خصوص مصدومیت‌هایش گفت: انقدر شرایط سخت بود یکی دوبار به فکر خداحافظی افتادم. من ۴۰ هزار دلار هزینه درمان دادم. من را باید بیهوش می‌کردند تا کتفم را جا بیاندازند و ماده بیهوشی اذیتم کرد.

کامیابی نیا در مورد شفاف‌سازی قراردادها تصریح کرد: دوست دارم قرارداد رونمایی شود. امسال کمی شرایط بهتر شد. ما درآمدزایی خوبی کردیم. آدم از برخی قراردادها لجش می‌گیرد. همه چیز واضح است. چرا نمی‌آیند به مدیرعامل را بگویند چرا این قراردادها را بستند؟ این ظلم به فوتبالیست‌های ایرانی است.

وی افزود: اگر خارجی جذب می‌شود باید بهتر از باشد. ما حاضریم قراردادهایمان رونمایی شود. اگر همه رونمایی کنند  ما اولین نفر رونمایی می‌کنیم. ما شاید از نظر قرارداد چهارم یا پنجم باشیم. پرسپولیس خودش یک برند است. ما تا پارسال شاید دو میلیارد می‌گرفتیم قهرمان می‌شدیم و انتظار داشتیم بیشتر شود. امسال کمی شرایط بهتر شد. 

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد قرارداد بازیکنان تاجیکستانی گفت: تاجیکستانی‌ها سنشان کم است و در سال‌های آینده می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند. گل‌محمدی با بررسی آنها را جذب کرد.

وی در خصوص عملکرد سید جلال حسینی افزود: سید جلال در این چند سال هم به پرسپولیس هم به بازیکنان کمک کرده و امیدوارم قدرش را بدانند. به مرور زمان همه بازیکنان جام خواهند برد.

وی با تمجید از عملکرد مهدی شیری تاکید کرد: مهدی شیری عالی و قوی کار کرد و خیلی به تیم کمک کرد. ۲۵ بازیکن خیلی خوب هستیم و هر بازیکنی در قالب تیم قرار می‌گیرند خوب می‌شوند. وحید امیری فوق‌العاده است و فکر می‌کنم برای هر مربی‌ای نعمت است چنین بازیکنی داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha