شهادت برازنده تو بود سردار خوبی‌ها

همدان- ایرنا- بی‌گمان شهادت برازنده توست ای سردار دل‌های ایرانی‌؛ چقدر نوشیدن از جام شهادت شیرین و گواراست، چراکه لباس شهادت تنها جامه‌ شایسته و برازنده قامت رعنای حاج قاسم بود.

به گزارش ایرنا؛ ۲ سال پیش در چنین روزی مام میهن فرزند دلاور، مقاوم و توانمندی را از دست داد سردار حاج قاسم سلیمانی، همان مردی که سدی سترگ در برابر خون آشامان داعش و رژیم صهیونیستی بود، همان که مرزهای این سرزمین مقدس را از نکبت حضور آنان سال‌ها ایمن نگاه داشت، همان شخصیتی والامقام و بزرگ داشت که همه مات و مبهوت جسارت مثال زدنی و منحصر به فرد او بودیم.

آری بار دیگر ایران اسلامی غرق در خون شد و همه در عزایی عمومی دعوت شده‌ایم تا بتوانیم لحظه‌ای دلاور مردی‌های این شخصیت فرزانه را لبیک بگوییم.

امروز رهبرم تنها شد، چراکه سردار خود را در غربت از دست داد و این جمله رهبر فرزانه را به خاطر داشته باشیم که در وصف سردار دل‌ها فرمودند: «شهادت بی‌گمان تنها چیزی بود که می‌توانست پاداشی برای تلاش‌های بی‌وقفه و خستگی‌ناپذیر او باشد»، ای سردار قلب‌های ایرانی شهد شهادتت گوارای وجود پاک و نازنینت باد.

امروز ایران اسلامی سردارش را از دست داد، ولی باید به خاطر داشت که سردار سلیمانی‌ها، باکری‌ها، صیاد شیرازی‌ها، همدانی‌ها و همه عزیزانی که همچون گل پرپر شده روی زمین ریخته‌اند، بیش از هر چیز دیگری به بینش و تدبیر ما نیازمند هستند.

غصه خوردن و بر سر و سینه زدن دردی را دوا نخواهد ساخت، ایران و ایرانی باید احساسات خود را نهفته دارد و بداند که روح آسمانی آن شهیدان جان بر کف، خواهان فهمی عمیق هستند تا مبادا تصمیمات اشتباه ناشی از عوام فریبی‌های انتشار یافته در فضاهای مجازیِ تحت کنترل دشمن، سرنوشت پلیدی را برایمان در پیش داشته باشد.

امروز همه ایران غرق در خون است، ما برای سردار ایرانی‌ها حجله شهادت زده‌ایم و با سویدای دل و اشک چشم خونین و جگرسوز برای سردار قلب‌ها ناله سر داده و شهادت وی را نوید روزهای تلخی برای تمام دشمنان اسلامی به شمار می‌آوریم تا لحظه‌ای به آنها اجازه نفس کشیدن نخواهیم داد.

حاج قاسم را اگر نمی‌شناسید، باید بدانید که او تنها مرد بزرگی بود که نامش لرزه به تن هر دشمنی می‌انداخت و باعث وحشت آنان می‌گشت، همان کسانی که هیچ‌گاه به خود اجازه ندادند سردار ایرانی را در داخل مرزهای جمهوری اسلامی مورد هدف قرار دهند، چراکه نام این بزرگ مرد چنان وحشتی به جان دشمن خون‌خواه ایران و ایرانی انداخته بود که چنین جراتی را هیچ‌گاه از خود بروز ندادند.

همه ما ایرانی‌ها درس ایستادگی و صبر و استقامت را باید از سردار حاج قاسم سلیمانی یاد بگیریم، کسی که مظهر استقامت و جسارت است و با حضور سبز خود همواره کابوسی برای جهانیان بوده است و اینک نیز این کابوس برای دشمنان اسلام همه‌گیر شده است و باید بادانند که تا دم مرگ رویای خواب شیرین را برای همیشه از آنها خواهیم گرفت و هرگز اجازه نخواهیم داد لحظه‌ای دشمن آرام و قرار گیرد تا بتوانیم انتقام خون او را بگیریم.

به تمامی دشمنان اسلام بگویید که خط خون بی‌هیچ شک و تردیدی نقطه پایان سردار سلیمانی نخواهد بود و بایستی همه دشمنان اسلام از این بهراسند که تازه اول بسم‌الله است، بسم‌الله القاصم الجبارین، حاج قاسم عزیز بشنو از پشت بی‌سیم بسم‌الله القاصم الجبارین می‌خوانند: این علم بر زمین نمی‌ماند سردارم، گرگ‌ها باید خوب بدانند که «گر پدر مرد، تفنگ پدری هست هنوز»، از امروز این خاک همه سردار سلیمانی‌اند...

درست است که تو فرمانده قدس بودی، ولی بی‌گمان ای سردار دل‌ها تو فرمانده قلب‌های همه ما ایرانی‌ها هستی و تمامی قلب‌های ما را به خود تسخیر کرده‌ای، کم هستند افراد محبوب و دوست داشتنی که بتوانند اینگونه محبوب آحاد یک ملت شده و همه افراد را با تمامی عقاید و اندیشه‌های متفاوت به سمت و سوی خود کشانند.

سردار خوبی‌ها حاج قاسم سلیمانی؛ در بستری آرام بخواب و بدان که این ملت بی‌دفاع نخواهد ماند و در راستای به تحقق پیوستن آرمان‌های الهی‌ات و در پیروِ راهِ پر فروغت بی‌گمان حاج قاسم‌های بسیاری سر بر خواهند آورد تا راه شما را ادامه دهند.

«خرم آن لحظه که مشتاق به یاری برسد، آرزومند نگاری به نگاری برسد»؛ این دل‌نوشته «محمدهادی ولی‌زاده» دانش‌آموز کلاس ششم دبستان شاهد شهید جابر شیرزادی شهر ملایر بود که امروز(دوشنبه) در آیین گرامیداشت دومین سالروز شهادت «حاج قاسم سلیمانی» در جمع همکلاسی های خود خواند و گفت: حاج قاسم؛ سردار خوبی‌ها؛ راهت ادامه دارد»... 

سردار حاج قاسم سلیمانی اسفند سال ۱۳۳۶ در خانواده ای فقیر در کرمان متولد شد و با ورود به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ فعالیت نظامی خود را آغاز کرد و در ادامه به فرماندهی لشکر ۴۱ ثارالله کرمان منصوب شد.

وی در سال ۱۳۷۶ به سمت فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران منصوب شد و در ۴ بهمن ۱۳۹۰ از سوی فرماندهی معظم کل قوا به درجه سرلشکری نائل شد و تا زمان شهادت در  این سمت باقی ماند.

سردار دلها حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس به همراه ابومهدی المهندس معاون حشدالشعبی در بامداد ۱۳ دی ماه سال ۹۸ نزدیکی فرودگاه بغداد در حمله موشکی پهپادهای آمریکایی به خودرو حامل ایشان و همراهان به شهادت رسیدند. این حمله تروریستی به دستور مستقیم رییس جمهور آمریکا انجام شد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha