۱۳ دی ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۲۱
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 84600427
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

فرماندار جدید خوشاب خراسان رضوی معرفی شد

سبزوار- ایرنا- محمود شم آبادی در مراسمی با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی به عنوان فرماندار جدید شهرستان خوشاب خراسان رضوی معرفی شد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی روز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید شهرستان خوشاب گفت: دولتمردان نظام جمهوری اسلامی در دولت سیزدهم با شعار مردم محوری، خدمتگزاری، عدالت محوری و مبارزه با تجمل پای کار آمده اند. 

سید هادی طباطبایی افزود:فرماندار جدید  شهرستان خوشاب با  ایجاد فضای امن در حوزه های امنیتی، اقتصادی و اداری  و رفع بروکراسی پیچیده، بسترهای لازم را برای سرمایه گذاران بخش خصوصی بیش از گذشته فراهم کند. 

وی ادامه داد: فرماندار پیشین شهرستان خوشاب از نیروهای جانباز و  آزاده سرافرازی است که از ظرفیت وی در بخش های دیگر خدمتگزاری استفاده می شود و فرماندار جدید خوشاب نیر از فرزندان دلسوز و مطمئن این منطقه و فرزند شهید است که تجارب متعددی در وزارت کشور داشته است.

فرماندار سابق خوشاب نیز در این مراسم با اشاره به دستاوردهای 2 سال گذشته در این شهرستان گفت: در حوزه اشتغال افرون بر ۲۴۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال طی سال جاری برای این شهرستان اختصاص یافته که از این محل ۴۳۷ فرصت شغلی ایجاد می‌شود

امان‌الله خدمتگزار افزود: همچنین از سوی بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) امسال ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به این شهرستان اختصاص داده شده است تا در مناطق محروم و با هدف ایجاد فرصت شغلی برای جوانان در حوزه‌های کشاورزی و دامپروری پرداخت شود.

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری ۶۳ طرح عمرانی، خدماتی، صنعتی و کشاورزی با سرمایه گذاری هزار و ۹۷۰ میلیارد ریال در شهرستان خوشاب به بهره‌برداری رسیده است.

او اضافه کرد: طرح گازرسانی به ۱۸ روستای شهرستان خوشاب در منطقه دره یام با هزینه ۱۴۱ میلیارد ریال و احداث پروژه آب شیرین‌کن خوشاب با حدود ۴۰ میلیارد ریال و نیز ارتقای زیرساخت‌های ناحیه صنعتی خوشاب برخی از اقدامات صورت گرفته طی سالهای گذشته بوده است.

در پایان این مراسم محمود شم آبادی به عنوان فرماندار جدید شهرستان خوشاب معرفی و از خدمات ۲.۵ ساله  امان‌الله خدمتگزار فرماندار پیشین این شهرستان قدردانی شد.

از جمله سوابق محمود شم آبادی می توان به بخشداری روداب سبزوار و معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان سبزوار اشاره کرد.

شهرستان خوشاب به مرکزیت شهر سلطان آباد با حدود ۴۰ هزار نفر جمعیت در شمال غربی خراسان رضوی از جنوب به سبزوار، از شمال به اسفراین، از غرب به جوین و از شرق به شهرستانهای نیشابور و فیروزه محدود است.

سلطان‌آباد، مرکز شهرستان ۳۸ هزار نفری خوشاب در ۱۷۵ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

این شهرستان مرکب از بخش های مرکزی، مشکان و نوده انقلاب دارای ۷۰ روستاست. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha