۱۸۰ دستگاه وسایل گرمایشی در مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد توزیع می شود

یاسوج- ایرنا- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۸۰ دستگاه وسایل گرمایشی بین مردم محروم استان در شهرستان های ۹ گانه توزیع می شود.

به گزارش ایرنا، صبح شنبه رزمایشی با عنوان «احسان دلگرمی » جهت توزیع وسایل گرمایشی اعم از بخار گازی، نفتی و آبگرمکن در مسجد جامع صاحب الزمان شهر یاسوج توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره)  برگزار شد.

شایان نادری در آیین اهدای این وسایل گرمایشی در کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: افراد هدف این رزمایش شناسایی شده اند و از امروز کار توزیع آغاز می شود.

وی افزود: این میزان وسایل گرمایشی با کمک ۳۰ گروه جهادی در مناطق کم برخوردار و محروم این استان توزیع خواهد شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و بارش های اخیر در استان هر چه سریع تر باید وسایل گرمایشی مذکور توزیع شوند.

۱۸۰ دستگاه وسایل گرمایشی در مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد توزیع می شود

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: این اقدام حرکت بسیار پسندیده ای در شرایط آب و هوایی فعلی است.

آیت الله سید نصیر حسینی افزود: از استقرار ستاد اجرایی امام ( ره) در استان تاکنون گام های مطلوبی برای محرومیت زدایی در استان برداشته شده است.

وی تاکید کرد: این ستاد تاکنون چندین رزمایش مختلف داشته و بسته های معیشتی بسیاری در بین اقشار آسیب پذیر توزیع کرده است.

سردار حمید خرمدل نیز با تشکر از اقدامات این ستاد در استان ابراز داشت: سپاه استان نیز ۹ هزار بسته معیشتی و ۳ هزار و ۵۰۰ بسته  بهداشتی برای دانش آموزان در استان آماده توزیع دارد که کار توزیع آن ها در کنار ستاد اجرایی فرمان امام (ره) انجام خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha